POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ

Aktualność 2017.12.26

Byli Członkowie SBB - skreśleni po 2000.01.01

Członkowie klubu skreśleni przed 2000 r. są wyszczególnieni w drugiej tabeli poniżej

Nasi koledzy z różnych powodów odeszli z klubu, jak doświadczenie uczy pewna część z nich ponownie się zapisze, część czasami z nami gdzieś pojedzie, a pewną część nigdy nie zobaczymy. Niewątpliwie wielu z honorem będzie używać tytuł "Były Członek Klubu". Życzymy im wszystkim pomyślności!

List otwarty do Byłych Członków Klubu

Poniżej jest spis Byłych Członków Klubu

Wielu z Was rozjechało się po całym świecie.

Zapraszam - zachęcam - jeżeli macie chęć napiszcie "że istniejecie" - będzie to dla nas miało duże znaczenie.

Grotołazem nigdy nie przestaje się być i  wierzymy, że każdy z Was myślami cofa się do czasów kiedy był czynnym członkiem Naszego Klubu.

Może odezwą się osoby należące do pierwszego Speleoklubu pod przewodnictwem nieżyjącego Jana Hoffmanna.  

Pisać można na adres info@bialy-orzel.com.pl lub do Księgi Wpisów

Nazwisko - imię Status Chrzest Ostatnia data skreślenia Uwagi
Achtelik Jacek   bez ch. 2013.05.09  
Achtelik Patrycja   bez ch. 2013.05.09  
Adamczyk Agnieszka   bez ch. 2015.03.17  
Adamus Jan     2013.09.12 Nie żyje - data śmierci
Anioł Agnieszka bez upr. bez ch. 2018.01.31  
Apanasewicz Karolina     2003.07.08  
Apanasewicz Krzysztof     2008.08.01 zaginął w Pamirze, data - dzień, w którym był widoczny ostatni raz 
B.Agnieszka     2016.07.25  
Balion Adam   bez ch. 2015.03.17  
Baran Magdalena     2005.05.10  
Bednarczyk Agnieszka     2005.10.25  
Bednarczyk Dawid     2005.10.25  
Białek Lubomir     2005.10.25  
Biełko Jerzy   bez ch. 2008.10.07  
Bieryt Zbigniew     2001.04.17  
Bocian Anna bez upr. bez ch. 2006.09.21  
Bogacki Marek     2010.04.20  
Borgieł Grzegorz     2015.03.17  
Borgieł Krzysztof   bez ch. 2013.08.27 Zapisany ponownie w lipcu 2015 r
Borys Adam bez upr. bez ch. 2010.11.16  
Bulowski Józef     2013.08.27  
Burdynowska Beata    

2008.10.10

 
Byczkowski Henryk bez upr. bez ch. 2001.11.06  
Cader Ryszard     2006.09.21  
Ceglarz Damian   bez. ch. 2010.04.20  
Chrobok Kamil     2011.11.08  
Chruściel Bartłomiej   bez. ch. 2008.10.07  
Chylaszek Ewa     2012.12.28  
Czarnecki Roman     2010.04.20  
Ćwiąkała Piotr     2001.04.17  
Damasiewicz Mariusz     2012.12.28  
Damek Piotr     2010.11.16  
Dąbek Bartosz     2013.08.27  
Dąbek Iwona     2010.11.16  
Drąg Janusz     2011.01.10  
Dziech Krzysztof bez upr. bez ch. 2010.11.16  
Dziki Mirosław   bez ch. 2003.07.08  
Feldgebel Agnieszka     2005.10.25  
Ficek Rafał     2012.12.28  
Figura Grzegorz bez upr. bez ch. 2001.11.06  
Firganek Ireneusz     2015.03.17  
Foltyn Joanna     2013.08.27  
Fraś Andrzej bez upr. bez ch. 2001.10.02  
Frazik Tomasz     2002.10.30  
Freindorf Marcin     2012.05.01  
Gabryś Marek   bez ch. 2011.11.08  
Gacek Tomasz   bez ch. 2005.05.10  
Gajda Tomasz     2001.11.06 Zapisany ponownie 2015.05.28, skreślony 2016.04.05
Gajgał Roland    

2008.10.07

 

Gańcza Janusz bez upr. bez ch. 2008.10.07  
Garus Maciej     2006.09.21  
Osoba utajniona nr 1     2011.01.10 Zapisany ponownie 2017.08.29
Gawlikowska-Radecka Bożena     2016.02.15  
Gawłowski Bartosz bez upr. bez ch. 2010.11.16  
Gawłowski Grzegorz   bez ch. 2008.10.07  
Gawłowski Jakub     2010.11.16  
Gleń Witold   bez pas. 2005.10.25  
Głowacki Ryszard     2010.11.16  
Głowacki Tymoteusz bez upr. bez ch. 2010.11.16  
Gmur Aleksander     2015.03.17  
Godyń Krzysztof bez upr. bez ch. 2002.10.30  
Golik Bartłomiej bez. upr. bez ch. 2015.05.12  
Goryl Jarosław     2018.01.31  
Górczyński Grzegorz bez upr. bez ch. 2013.08.27 Uwaga wpisany ponownie do SBB 2014.01.15
Górniak Jan   bez ch 2012.12.28  
Górski Krzysztof     2017.10.16  
Gruźlewska-Łosik Katarzyna     2004.12.14  
Gruźlewski Jacek     2006.09.21  
Grabiec Grzegorz bez upr. bez ch. 2001.04.17  
Grupka Mirosław     2015.03.17  
Gryzełko Marcin bez upr. bez ch. 2015.03.17  
Gutek Jarosław     2013.07.15  
Gutek Mateusz   bez ch. 2006.09.21  
Gwóźdz Marcin     2002.02.12  
Handzlik Agnieszka     2011.11.08  
Holek Piotr     2011.11.08  
Hutniczak Bartłomiej bez upr. bez ch. 2010.11.16  
Janik Dawid bez upr. bez ch. 2010.11.16  
Jaworska Anna     2012.12.28 Kopernikowa
Jurczyk Łukasz   bez ch. 2018.01.31  
Juroszek Bartłomiej     2011.01.10  
Juroszek Karolina     2013.08.27  
Jasionek Katarzyna     2015.03.17  
Jeziorski Maciej     2015.03.17  
Kalfas Rafał     2005.05.10  
Kania Zdzisława     2010.04.20  
Kasprowska Katarzyna bez upr. bez ch. 2011.11.08  
Kaszuba Bartosz     2013.08.27  
Kawik-Konowoł Agnieszka     2013.08.27  
Klimara Rafał     2018.01.31  
Klimek Łukasz     2001.04.17  
Kliza Tomasz   bez ch. 2015.03.17  
Kołek Kamil   bez ch. 2005.10.25  
Konderla Ewa     2012.12.28 Uwaga - wpisana ponownie 2015.01.07
Konior Marcin     2000.10.17  
Konior Rafał bez upr. bez ch. 2002.10.30, 2015.03.17 Przez pewien czas działał
Kopciuch Grzegorz   bez ch. 2011.11.08  
Korczyk Sebastian     2015.01.21  
Kosmowska Katarzyna     2010.04.20  
Kosmowski Wacław     2010.11.16  
Kowal Jarosław     2012.12.28  
Kowalczyk Daniel ? bez. ch.? 2014.01.16  
Kowalska Karolina   bez ch. 2006.09.21  
Kowalski Marcin   bez ch. 2008.10.07  
Kozik Wojciech     2002.10.30  
Krawczyk Sebastian     2013.08.27  
Kretek Marcin   bez ch. 2014.01.13  
Król Paulina     2010.04.20  
Król Urszula     2015.01.21  
Kruczalak Marek     2015.03.17  
Kucharczyk Adam     2014.09.30  
Kubica Miłosz     2011.01.10  
Kruczalak Karina     2008.10.07  
Krysta Dariusz     2001.11.06  
Krywult Mariusz   bez ch. 2000.10.17  
Krywult Marzena     2005.10.25  
Kubiak Adam   bez  ch. 2008.10.07  
Kubica Gniewomir     2006.09.21  
Kudelska Dorota bez upr. bez ch. 2015.05.12  
Kudłacz Paweł     2008.10.07  
Kudłacz Tomasz     2006.09.21  
Kufel Łukasz bez upr. bez ch. 2010.11.16  
Kulawik Piotr   bez ch. 2005.10.25  
Kwaśny Janusz     2004.12.14  
Lampart-Roj Ewa     2008.10.07  
Laszczak Dominik    

2006.04.18

nie żyje /data śmierci/

Leszczyński Krzysztof     2011.11.08  
Ligocki Tomasz bez upr. bez ch. 2010.11.16  
Liptak Joanna     2003.07.08  
Luber Andrzej     2013.08.27  
Łękawa Grzegorz     2008.10.07  
Majchrzak Grażyna bez upr. bez ch. 2010.11.16  
Malanowski Andrzej bez upr. bez ch. 2015.03.17  
Małysz Krzysztof bez upr. bez ch. 2003.07.08  
Maroszek Piotr bez upr. bez ch. 2001.05.22  
Maciągowski Ireneusz     2018.01.31  
Matuk Dominik     2000.10.17  
Matuszewski Michał bez upr. bez ch. 2008.10.07  
Mazurkiewicz Krzysztof bez upr. bez ch. 2003.09.23  
Michalska Dominika   bez ch. 2015.03.17  
Michałek Anna     2012.12.28  
Michałek Grzegorz     2012.12.28  
Michałek Mateusz   bez ch. 2005.10.25  
Micherdziński Mirosław     2015.03.17 "Został skreślony na własne  życzenie"
Mika Marta bez upr. bez ch. 2000.10.17  
Mikołajczyk Dawid     2008.10.07  
Miłosz Bartłomiej     2008.10.07  
Mołek Grzegorz     2010.04.20  
Muzyczka Robert     2007.02.11  
Mysłajek Robert   bez ch. 2010.04.20  
Niebrzydowski Łukasz   bez ch. 2010.11.16  
Nikiel Mateusz bez upr. bez ch. 2006.09.21  
Niwiński Maciej     2008.10.07  
Norek Dominik bez upr. bez ch. 2011.01.11  
Nowak Zbigniew     2000.10.17  
Nowroth Justyna bez upr. bez ch. 2002.02.12  
Okapiec-Krawczyk Katarzyna     2013.08.27  
Olejarz Rafał bez upr. bez ch. 2011.11.08  
Olejnik Robert bez upr. bez ch. 2012.12.28  
Ostrawska Bernadeta bez upr. bez ch. 2011.01.10  
Ostrawski Leszek bez upr. bez ch. 2011.01.10 2013.01.15 nie żyje - data śmierci
Oślizło Kamil   bez ch. 2015.05.28  
Pacak Ireneusz   bez ch. 2006.09.21  
Pacyna Magdalena     2018.01.31  
Paszko Ireneusz     2008.10.07  
Pawełek Jerzy     2003.11.19 nie żyje /data śmierci/
Perchaluk Joanna bez upr. bez ch. 2012.12.28  
Piekarczyk Kazimierz     2018.01.31  
Piekło Marcin   bez ch. 2008.10.07  
Piernik Grzegorz bez upr. bez ch. 2010.11.16  
Piskorska Monika bez upr. bez ch. 2006.09.21  
Piwowarczyk Marta bez upr. bez ch. 2000.10.17  
Placzki Jacek     2006.09.21  
Pluta Grzegorz   bez. ch. 2010.04.20  
Pocha Elżbieta     2008.10.28  
Poloczek Adam   bez ch. 2008.10.07  
Poskier Joanna bez upr. bez ch. 2015.05.12  
Potok Sebastian     2015.03.17  
Pukowska Justyna bez.upr. bez ch. 2018.01.31  
Pukowski Tomasz     2015.03.17  
Procner Marcin   bez ch. 2008.10.07  
Pruski Jacek bez upr. bez ch. 2006.09.21  
Pysz Jakub     2011.01.10  
Rachwaniec Michał     2000.10.17  
Radecki Andrzej     2016.02.15  
Raszka Renata bez upr. bez ch. 2013.08.27  
Roj Ireneusz     2006.09.21  
Romański Łukasz bez upr. bez ch. 2010.04.20  
Rybarska Lucyna     2008.10.07  
Rybarski Dariusz     2010.04.20  
Salecki Michał     2001.11.06  
Sambor Rafał bez upr. bez ch. 2008.10.07  
Sikora Marcin     2011.01.10, 2015.03.17 Zapisał się ponownie w marcu 2013 r
Sikora Wojciech     2012.12.28  
Skoczylas Krzyszcof     2001.04.17  
Skoczylas Robert     2010.11.16  
Smoczyński Piotr     2016.02.23 Zapisał się ponownie 2017.01.01
Smoter Anna     2012.12.31  
Smoter Michał     2015.03.17  
Sokołowski Piotr     2011.11.08  
Smoter Justyna   bez ch. 2010.04.20 Po mężu nazywa się Gaweł
Sobańska Anna     2008.10.02 /przed/  
Sobański Marek     2005.10.25 Zapisał się ponownie 2015.08.
Sromek Michał   bez ch. 2008.03.18 nie żyje /data pogrzebu/
Stachowiak Marcin     2013.08.27  
Stachowiak Wojciech     2015.03.17  
Stanisławski Maciej     2013.08.27  
Starsiak Damian bez upr. bez ch 2011.11.08  
Stryczek Tomasz     2013.08.27 Zapisał się ponownie 2017.12
Styrna Tomasz     2005.10.25  
Szczerba Katarzyna     2018.01.31  
Szemla Paweł   bez ch. 2005.05.10  
Szopa Tomasz     2015.03.17  
Szura Czesław     2008.10.07  
Świtała Marek   bez ch. 2010.11.16  
Tebin Urszula     2013.08.27  
Thiel Bartosz     2011.11.08  
Tyrakowski Piotr     2013.08.27  
Uczniak Mirosław     2005.10.25  
Urbański Tomasz     2011.11.08  
Wajda Marcel     2018.01.31  
Waszek Maciej     2010.11.16
2018.01.31
Zapisał się ponownie początkiem 2015 r.
Wiculski Andrzej     2005.10.25  
Widor Urszula bez upr. bez ch. 2005.01.03  
Wiewióra Marek     2002.10.30  
Wiewióra Piotr     2011.01.10 Zapisał się ponownie w czerwcu 2014 r.   Skreślony 2016.02.23
Wiktor Radosław   bez ch. 2010.04.20  
Winek Tomasz   bez ch.

2005.05.10

 

Wincenty Piotr     2005.10.25  
Włodarz Genowefa     2000.10.17  
Osoba utajniona nr 5     2013.08.27  
Wolny Sebastian     2001.11.06  
Woś Dorota     2013.08.27  
Woś Grzegorz     2011.11.08  
Wower Agnieszka bez upr. bez ch. 2003.07.08  
Wójcik Michał     2013.08.27  
Wójcik Sylwia     2015.03.17  
Wróbel Agnieszka     2017.10.04  
Zając Adam     2015.05.12 Zapisany 2015.06.24
Zarek Rafał     2011.11.08  
Zieliński Marcin   bez ch. 2001.04.17  
Zuber Jakub bez upr. bez ch. 2010.11.16  
Żak-Twardowska Aneta     2015.05.12  
Żera Alan   bez ch. 2008.10.07  
Żera Artur   bez ch. 2008.10.07  

 


Byli członkowie Speleoklubu Bielsko-Biała

 skreśleni w latach 1969 - 1999.12.31

/ 406 osób/

Istnieją sytuacje, iż pewne osoby powróciły do klubu już po 2000.01.01, lecz nie zostały z tego spisu usunięte. 

  1. Adamczyk Andrzej
  2. Adamik Antoni
  3. Adamski Mieczysław
  4. Arlet Jacek
  5. Babik Michał
  6. Baczak Janusz - nie żyje
  7. Balcy Adam
  8. Banaś Bogdan
  9. Bańczewski Jerzy
  10. Barankiewicz Ireneusz
  11. Baron Stanisław
  12. Bartoszek Stanisław
  13. Bartuś Tomasz
  14. Barycz Mirosława
  15. Bąk Andrzej
  16. Beczała Piotr
  17. Bednarczyk Zbigniew
  18. Benedykt Aleksander
  19. Benisz Henryk
  20. Białek Leszek
  21. Białka Józef
  22. Bieńko Rafał
  23. Bieryt Andrzej
  24. Bigaj Grzegorz
  25. Biskup Henryk
  26. Bochenek Andrzej
  27. Bobesz Bogdan
  28. Bogacki Marek
  29. Bogusz Piotr
  30. Bonech Roman
  31. Borutko Adrian
  32. Brózda Ewelina
  33. Bryndza Barbara
  34. Burdynowska Beata
  35. Burek Marian
  36. Byrski Marcin
  37. Caban Zygmunt
  38. Caputa Stanisław
  39. Cebulski Marian
  40. Chanek Leszek
  41. Chanek Piotr
  42. Chłąd Mirosław
  43. Choiński Jan
  44. Chowaniec Janusz
  45. Chowaniec Maciej
  46. Chowaniec Marian
  47. Chrzanowski Czesław - nie żyje
  48. Cienkosz Krystyna
  49. Cienkosz Mieczysław
  50. Cierzniewski Henryk
  51. Cięgiel Jerzy
  52. Cygoń Maciej
  53. Cywiński Paweł
  54. Czakon Wacław
  55. Czapliński Marek
  56. Czupryna Stanisław
  57. Dadel Robert
  58. Damek Piotr
  59. Dąbek Ryszard
  60. Dembowski Antoni
  61. Demczak Jacek
  62. Drabek Edward
  63. Doległo Edward
  64. Doleżych Adam
  65. Dudek Krzysztof
  66. Dudzik Stanisław
  67. Dunat Jan
  68. Dwornicka Krystyna
  69. Dyduch Henryk
  70. Dyrda Ryszard
  71. Dziasek Leszek
  72. Eckert Wojciech
  73. Eisler Andrzej
  74. Englert Bożena
  75. Falecki Marek
  76. Fedak Krzysztof
  77. Ferfecki Bolesław
  78. Figura Jerzy
  79. Fijak Zenon
  80. Firganek Ireneusz
  81. Florek Ryszard
  82. Folta Barbara
  83. Foltyn Eugeniusz
  84. Fraś Franciszek
  85. Fraś Rafał
  86. Fuczik Maciej
  87. Gajda Tomasz
  88. Galek Antoni
  89. Garlacz Janusz
  90. Gasiński Daniel
  91. Gawron Andrzej - nie żyje
  92. Gąsiewicz Blandyna
  93. Gąsiorek Adam
  94. Gembalczyk Józef
  95. Gembołys Mirosława
  96. Gębala Władysław - nie żyje
  97. Giża Józefa
  98. Głupczyk Józef
  99. Gmur Aleksander
  100. Gmur Dariusz
  101. Gołacki Tadeusz
  102. Goś Walentyna
  103. Górka Szymon
  104. Górnik Jan
  105. Górny Edmunt
  106. Górny Antoni - nie żyje
  107. Górny Edward
  108. Grabarczyk Marek
  109. Grabiec Grzegorz
  110. Grochulski Andrzej
  111. Grupka Mirosław
  112. Grygierczyk Janusz
  113. Grygierzec Leszek
  114. Grymkowski Andrzej
  115. Grzejszczak Ireneusz
  116. Grzybowski Stanisław
  117. Gukciak Irena
  118. Gumiński Damian
  119. Gwizdała Czesław
  120. Hanula Stefan
  121. Hańderek Krzysztof
  122. Heinrich Bronisław
  123. Hetmański Bernard - nie żyje
  124. Heyda Zbigniew
  125. Hoffamnn Mariusz
  126. Holek Piotr (senior) - nie żyje
  127. Horochowik Władysław
  128. Hurek Antoni
  129. Jagosz Teresa
  130. Jakubiec Bogdan
  131. Jakubiec Piotr
  132. Jakubiec Zbigniew
  133. Jakubowski Mieczysław
  134. Janik Romuald
  135. Januła Marcin
  136. Janusz Marek
  137. Jańczyk Zbigniew - nie żyje
  1. Jarco Kazimierz
  2. Jarek Andrzej
  3. Jasionek-Sowula Katarzyna
  4. Jędryszko Józef
  5. Jura Zbigniew
  6. Juras Stanisław
  7. Juraszek Barbara
  8. Jurczek Zbigniew
  9. Jurecki Grzegorz
  10. Jurek Krzysztof
  11. Kabocik Łukasz
  12. Kania Dorota
  13. Karasiński Andrzej
  14. Kielbos Włodzimierz
  15. Kierasiński Marek
  16. Klimczok Rafał
  17. Klimczok Zbigniew
  18. Klimek Łukasz
  19. Kliś Ewa
  20. Kluka Jerzy
  21. Kłaput Łukasz
  22. Kmiecik Krzysztof
  23. Kocur Eugeniusz
  24. Kolmer Łukasz - nie żyje
  25. Kołodziej Jacek
  26. Kondraszuk Jerzy
  27. Konieczny Bartłomiej
  28. Konior Mieczysław
  29. Konopka Daniel
  30. Korczewski Paweł
  31. Korwel Ryszard
  32. Kosmowski Jerzy
  33. Kordas Witold
  34. Kotliński Wojciech - nie żyje
  35. Kowalczyk Jacek
  36. Kowalski Marcin
  37. Kozak Ludmiła
  38. Kozieł Krzysztof
  39. Kozłowski Maciej
  40. Kozłowski Marcin
  41. Kózka Aleksander
  42. Krajewski Krystian - nie żyje
  43. Krajewski Marcin
  44. Krogulski Maciej
  45. Krysta Beata
  46. Krysta Dariusz
  47. Kryśkow Zbigniew
  48. Krząszcz Eugeniusz
  49. Krzemiński Marian
  50. Krzempek Piotr
  51. Książek Jerzy
  52. Kubera Ryszard
  53. Kubica Jarosław
  54. Kubica Stanisław
  55. Kucharczyk Adam
  56. Kucharski Jan
  57. Kuchta Marzena
  58. Kuchta Ryszard - nie żyje
  59. Kucia Wiesław
  60. Kuczkowski Jerzy
  61. Kudelski Stanisław
  62. Kukioła Jakub
  63. Kukliński Mieczysław
  64. Kupras Jacek - nie żyje
  65. Kurek Krzysztof
  66. Kwaśny Jan
  67. Kwaśny Jarosław
  68. Leki Tadeusz
  69. Lisowski Stefan
  70. Lizak Andrzej
  71. Lizak Krystyna
  72. Łabędź Stanisław
  73. Łach Artur
  74. Ładygin Zbigniew
  75. Łagoda-Chrzanowska Halina
  76. Łuczak Ludwik
  77. Łysień Józef
  78. Magiera Antoni
  79. Majchrzak Piotr
  80. Majewska Maria
  81. Malarz Zdzisław - nie żyje
  82. Malec Stanisław
  83. Malesa Kazimierz
  84. Malicki Marian
  85. Małecki Adrian
  86. Małko Piotr
  87. Marcinek Jan
  88. Marek Czesław
  89. Marek Janusz
  90. Markowska Alicja
  91. Marszałek Szymon
  92. Martynowicz Miłosz
  93. Matuszczak Wiesław
  94. Matuszek Katarzyna
  95. Michalska Gabriela
  96. Micherdziński Mirosław
  97. Micorek Barbara
  98. Migdał Grzegorz
  99. Mikuszewski W.
  100. Miśko Zbigniew
  101. Miśkowiec Bogusław
  102. Mizera Stefan
  103. Mleczek Tomasz
  104. Morżak Andrzej
  105. Moskała Bogdan
  106. Motol Zbigniew
  107. Motyka Grzegorz
  108. Mrowiec Jan
  109. Mrozek Grzegorz
  110. Musiał Marek
  111. Niepsuj Jerzy
  112. Niesyt Danuta
  113. Nikiel Rafał
  114. Nowak Andrzej
  115. Nowak Barbara
  116. Nowak Mariusz
  117. Nowosielecki Zbigniew
  118. Ochodek Waldemar
  119. Olek Szczepan
  120. Olszewski Bartłomiej
  121. Operchalski Rafał
  122. Opłacki Ryszard
  123. Orczyk Leszek
  124. Orzechowski Henryk
  125. Paradowski Eugeniusz
  126. Paszyńska Danuta
  127. Pawełek Ewa
  128. Pełka Zbigniew
  129. Penkala Janusz
  130. Perszke Krzysztof
  131. Pest Robert
  132. Pestyk Jarosław
  133. Pęckiewicz Janusz
  1. Piekarska Bogusława
  2. Piekarski Przemysław
  3. Piekiełko Jacek
  4. Piekiełko Wacław
  5. Pielesz Ryszard
  6. Pieniążek Piotr
  7. Piwowarski Maciej
  8. Placzki Jacek
  9. Płaska Edward
  10. Pocik Radosław
  11. Podruczny Radosław
  12. Podsiadło Robert
  13. Polak Stanisław
  14. Polański Sławomir
  15. Popiel Tadeusz
  16. Potwora Jan
  17. Prokop Stanisław
  18. Prusak Lech
  19. Pryszcz Paweł
  20. Przewoźniak Robert
  21. Przewoźnik Jan
  22. Puchejda Wojciech
  23. Pudełko Janusz
  24. Putała Maciej
  25. Pysz Mirosław
  26. Pytlarz Tomasz
  27. Radecki Krzysztof - nie żyje
  28. Rapacz Marek
  29. Rapczyńska Joanna
  30. Rogala Krystyna
  31. Rosół Zbigniew
  32. Różnicki Zygmunt
  33. Russak Ireneusz
  34. Rybak Piotr
  35. Ryszawy Grzegorz
  36. Sabik Alicja
  37. Sadlik Jan
  38. Sadłek Wiesław
  39. Salecki Michał
  40. Saluk Jan
  41. Sanak Adam
  42. Sawłowicz Zbigniew
  43. Sąsiadek-Szachta Ewa
  44. Schubert Marek
  45. Sendziak Maciej
  46. Siedławski Eugebiusz
  47. Sikora Bogumił
  48. Siodłak Jerzy
  49. Sitarski Romuald
  50. Siwiec Ewa
  51. Siwiec Zbigniew
  52. Skiba Józef
  53. Skoczylas Dawid
  54. Skoczylas Krzysztof
  55. Skoczylas Robert
  56. Skowronek Wiesław
  57. Skrzypiec Jakub
  58. Słoniszko Artur
  59. Smolarek Wojciech
  60. Sobel Jarosław
  61. Sosna Remigiusz
  62. Sowula Piotr
  63. Stachura Włodzimierz
  64. Stasicki Władysław
  65. Stawowczyk Maria
  66. Stróż Kazimierz
  67. Suchanek-Tomczyk Stanisława
  68. Sypniewski Remigiusz
  69. Szatkowski Bogdan
  70. Szczepanik Miecztsław
  71. Szczerbowski Marek
  72. Szczesiuk Andrzej
  73. Szestowicka Agnieszka
  74. Sztajno Kazimierz
  75. Szymański Grzegorz
  76. Szymonik Wojciech
  77. Ślęk Kazimierz
  78. Śmigiel Grzegorz
  79. Świerz Roman
  80. Świadek Andrzej
  81. Tadrato Daniel
  82. Tarasewicz Joanna
  83. Tittor Henryk
  84. Tomalak Stanisław
  85. Tomczyk Leszek
  86. Tomczyk Tomasz
  87. Tuzinek Mariola
  88. Tyrakowski Piotr
  89. Tyszka Jarosław
  90. Urbaniec Jan
  91. Urbański Tomasz
  92. Urbaś Władysław
  93. Walczak Franciszek
  94. Walczak Tadeusz
  95. Walicki Maciej
  96. Walusiak Marek - nie żyje
  97. Waluś Andrzej
  98. Wantoła Andrzej
  99. Wantoła Bogusław
  100. Wantoła Józef
  101. Warchoł Jerzy
  102. Węgerzyn Bartosz
  103. Wieczorek Paweł
  104. Wiewióra Elżbieta
  105. Wiewióra Marek
  106. Więzik Beata
  107. Wilczęga Zygmunt
  108. Wilga Wiesław
  109. Winek Tomasz
  110. Włoch Antoni
  111. Włodarz Teresa
  112. Wnętrzak Agata
  113. Wojciechowska Stanisława
  114. Wojnar Wojciech - nie żyje
  115. Wojtowicz Adam
  116. Wojtowicz Cezary
  117. Woźniak Mariusz
  118. Wybraniec Lesław
  119. Wycisk Piotr
  120. Wysocki Piotr
  121. Wyzik Leszek
  122. Zacny Andrzej
  123. Zadworny Stanisław
  124. Zając Mirosław
  125. Zalewski Marian
  126. Zasiadczuk Radosław
  127. Zawód Marek
  128. Ząbkowski Dariusz
  129. Zeman Mirosław - nie żyje
  130. Zientek Mirosława
  131. Zober Piotr
  132. Zontek Aleksandra
  133. Zwardoń Zenon
  134. Zywert Zbigniew
  135. Żurek Marian

 

Zestawienie koordynuje Jerzy Ganszer