POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ

Aktualność 2016.11.06

Ochrzczeni i pasowani w SBB

Słowo "pasowany" oznacza, że dany osobnik z różnych powodów nie podlega chrzczeniu. 


Niżej wymienione osoby mają prawo i zaszczyt nosić odznakę klubową:

            

            Rok 2016

  1. Marcin Parys
  2. Dariusz Rozmus
  3. Karina Tomalik
  4. Jakub Adamus
  5. Łukasz Piechocki
  6. Marcin Płaszyński

 

             Rok 2015

  1. Marcel Wajda
  2. Marek Wojtynek
  3. Wojciech Jasiak
  4. Łukasz Kudelski
  5. Dawid Gach
  6. Joanna Micherdzińska
  7. Maciej Waszek

Rok 2014

  1. Agnieszka Byrtek
  2. Krzysztof Górski
  3. Grzegorz Majka
  4. Mariusz Majka
  5. Małgorzata Pacyna
  6. Klaudiusz Stępień
  7. Agnieszka Wróbel

 

Rok 2013

Brak absolwentów

 

Rok 2012

  1. Adam Donczew
  2. Michał Ganszer
  3. Honorata Kaczmarek
  4. Filip Kiszło
  5. Tomasz Pawłowski - pasowany
  6. Zofia Skrudlik
  7. Piotr Smoczyński
  8. Wojciech Stachowiak

 

Rok 2011

  1. Karolina Juroszek
  2. Tomasz Szopa
  3. Piotr Skrudlik
  4. Marcin Gryzełko
  5. Marzena Zając
  6. Adam Marcinków
  7. Sebastian Korczyk
  8. Maja Jędrzejewska
  9. Jakub Krajewski
  10. Kazimierz Piekarczyk - pasowany

 

Rok 2010

  1. Kamil Chrobok
  2. Marcin Damasiewicz
  3. Rafał Ficek
  4. Paweł Kasperkiewicz
  5. Jarosław Kowal
  6. Sebastian Krawczyk
  7. Krzysztof Leszczyński
  8. Ireneusz Maciągowski
  9. Katarzyna Okapiec-Krawczyk
  10. Wojciech Sikora
  11. Aneta Żak-Twardowska

Rok 2009

  1. Robert Bereta
  2. Marcin Freindorf
  3. Maciej Jeziorski
  4. Rafał Klimara
  5. Daniel Kowalczyk
  6. Piotr Sokołowski
  7. Marcin Stachowiak
  8. Piotr Wiewióra

Rok 2008

  1. Jakub Gawłowski
  2. Agnieszka Handzlik
  3. Krzysztof Handzlik
  4. Katarzyna Szczerba
  5. Adam Zając
  6. Rafał Zarek
  7. Krzysztof Gajny - pasowany
  8. Gabriela Gajny - pasowana

Rok 2007

  1. Tomasz Stryczek
  2. Anna Michałek
  3. Bożena Gawlikowska
  4. Andrzej Radecki
  5. Urszula Król
  6. Paulina Król
  7. Joanna Foltyn
  8. Maciej Stanisławski

Rok 2006

  1. Grzegorz Borgieł
  2. Zbigniew Grzybek
  3. Agnieszka Kawik
  4. Bartłomiej Miłosz
  5. Maciej Niwiński
  6. Ireneusz Paszko

Rok 2005

  1. Janusz Drąg
  2. Bartłomiej Juroszek
  3. Bartosz Kaszuba
  4. Jerzy Koczur
  5. Ewa Konderla
  6. Grzegorz Michałek
  7. Elżbieta Pocha
  8. Katarzyna Wrzeszcz
  9. Gniewomir Kubica
  10. Ryszard Głowacki - pasowany
  11. Piotr Beczała - pasowany

Rok 2004

  1. Ryszard Cader
  2. Piotr Wincenty
  3. Agnieszka Bednarczyk
  4. Dawid Bednarczyk
  5. Zdzisława Kania
  6. Robert Muzyczka

Rok 2003

  1. Sylwia Zięć - pasowana /potem zmieniła nazwisko na Wójcik/
  2. Iwona Dąbek 
  3. Tomasz Pukowski 
  4. Jakub Pysz 
  5. Lucyna Rybarska 
  6. Tomasz Styrna 
  7. Paweł Szemla 

Rok 2002

  1. Maciej Garus
  2. Rafał Kalfas
  3. Dominik Laszczak
  4. Dawid Mikołajczyk
  5. Czesław Szura - pasowany
  6. Marcin Sikora  - pasowany

Rok 2001

  1. Urszula Tebin
  2. Mirosław Uczniak
  3. Janusz Kwaśny
  4. Michał Wójcik

Rok 2000

  1. Magda Baran
  2. Miłosz Kubica
  3. Dorota Woś

Rok 1999

  1. Krzysztof Apanasewicz
  2. Joanna Tarasewicz
  3. Genowefa Włodarz
  4. Marzena Pawełek
  5. Dominik Matuk
  6. Karolina Bogdanowicz
  7. Agnieszka Feldgebel
  8. Jacek Kamiński

Rok 1998

  1. Bartłomiej Konieczny
  2. Zbigniew Bieryt
  3. Wacław Kosmowski
  4. Mariusz Krywult
  5. Grzegorz Łękawa
  6. Grzegorz Woś
  7. Paweł Kudłacz
  8. Tomasz Kudłacz

Rok 1997

  1. Piotr Holek
  2. Michał Rachwaniec
  3. Piotr Ćwiąkała
  4. Andrzej Bieryt
  5. Marek Bogacki
  6. Bartosz Thiel
  7. Mirosław Zając

Rok 1996

  1. Paweł Pryszcz
  2. Zbigniew Nowak
  3. Barbara Nowak
  4. Marcin Gwóźdz
  5. Andrzej Świadek
  6. Łukasz Kabocik

Rok 1995

  1. Błażej Nikiel
  2. Anna Michalska
  3. Michał Smoter
  4. Krzysztof Kozieł
  5. Marcin Kozłowski
  6. Roland Gajgał
  7. Mariusz Nowak
  8. Katarzyna Wiąckiewicz
  9. Łukasz Kłaput
  10. Maciej Sędziak
  11. Dariusz Rybarski
  12. Maciej Cygoń
  13. Maciej Walicki
  14. Katarzyna Gruźlewska
  15. Rafał Bieńko
  16. Barbara Micorek
  17. Katarzyna Matuszek
  18. Marcin Kowalski
  19. Robert Skoczylas
  20. Bartosz Węgrzyn
  21. Piotr Tyrakowski
  22. Adam Kucharczyk

Rok 1994

  1. Paweł Wojtas

Rok 1993

  1. Tomasz Urbański
  2. Ewa Chylaszek
  3. Łukasz Kolmer
  4. Zbigniew Śiwiec
  5. Tomasz Frazik
  6. Osoba utajniona nr 1 /2012.01.03/
  7. Ireneusz Roj
  8. Karina Pernes
  9. Adam Balcy
  10. Piotr Krzempek
  11. Anna Koziar
  12. Włodzimierz Stachura
  13. Ewa Lampart
  14. Marek Sobański
  15. Anna Pawełek
  16. Joanna Dobija

Rok 1992

  1. Piotr Majchrzak
  2. Wojciech Kozik
  3. Sebastian Potok
  4. Tomasz Bartuś
  5. Katarzyna Świtilnik
  6. Grzegorz Mrozek
  7. Lubomir Białek
  8. Maria Stawowczyk
  9. Adrian Małecki
  10. Marcin Konior
  11. Michał Salecki
  12. Krzysztof Fedak
  13. Łukasz Klimek
  14. Tomasz Tomczyk
  15. Jacek Demczak
  16. Bartosz Dąbek
  17. Beata Więzik

Rok 1991

  1. Tomasz Gajda
  2. Aleksander Benedykt
  3. Aleksandra Zontek
  4. Janusz Grygielczyk
  5. Artur Słoniszko
  6. Piotr Sowula

Rok 1990

  1. Piotr Damek
  2. Marcin Krajewski
  3. Andrzej Eisler
  4. Jerzy Figura
  5. Artur Łach
  6. Robert Pest
  7. Marek Kruczalak

Rok 1989

  1. Gabriela Michalska
  2. Mariusz Choffmann

Rok 1988

  1. Dariusz Krysta
  2. Marcin Januła
  3. Marzena Kuchta
  4. Krystian Krajewski
  5. Rafał Operchalski
  6. Kazimierz Kucia
  7. Jacek Gruźlewski
  8. Tomasz Grzegrzułka
  9. Jacek Placzki
  10. Andrzej Gawron
  11. Andrzej Jarek

Rok 1987

  1. Grzegorz Bigaj
  2. Józef Bulowski
  3. Czesław Gwizdała
  4. Katarzyna Jasionek
  5. Jacek Kupras
  6. Marian Krzemiński
  7. Paweł Korczewski
  8. Bogdan Moskała
  9. Grzegorz Mołek
  10. Beata Michalska
  11. Zbigniew Rosół
  12. Kazimierz Sztajno
  13. Witold Kotas
  14. Tadeusz Leki
  15. Edward Witos
  16. Adam Gąsiorek
  17. Ireneusz Grzejszczak

Dane za wcześniejsze lata można częściowo odtworzyć na podstawie zbiorów z archiwum klubowego.

Zestawienie pilotuje Jerzy Ganszer