POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ

Aktualność 2017.09.14

Puchar 12 Wzniesień SBB /rok 2016/

Przy członkach SBB nie podaje się przynależności klubowej. Osoby z poza klubu mogą startować tylko w obecności zawodników z SBB, aby znaleźć się w rankingu.
Uwzględnia się tylko najlepsze czasy danego zawodnika w danym sezonie /roku/! Stronę prowadzi Jerzy Ganszer. Obliczenia po sezonie wykonuje Paweł Kasperkiewicz - do niego również należy interpretacja poniższego regulaminu. 

Punktowane są najlepsze podbiegi danego zawodnika w sezonie. Oddzielnie akcje piesze i narciarskie. Istnieje podział na kobiety, mężczyźni, dziewczynki do 12 lat i chłopcy do 12 lat.
W rankingu znajdą się tylko te osoby które są w sprawozdaniach SBB. Za pojawienie się na starcie i przekroczenie "lini" dostaje się 50 punktów. Każdy mierzy sobie sam czas - najlepiej z dokładnością do setnych sekundy. Kierujemy się uczciwością. Za 1 miejsce na danej trasie otrzymuje się 100 punktów, za drugie 99 itp. nie można dostać mniej niż 50 punktów.

 

Uwaga - od sierpnia 2016 dopuszcza się start indywidualny osób z poza klubu /nie musi być sprawozdań/ - starty te nie są wliczane do punktacji Pucharowej. Jak nasili się to zjawisko to istnieje możliwość w przyszłości zmiany regulaminu startów.

   

Puchar 12 Wzniesień - opis tras

 
Nazwa Den. Opis Autor trasy
Żar 296 Start - lico wyjazdu z dolnej stacji, meta - lico wjazdu do górnej stacji kolejki linowej. Jerzy Ganszer
Golgota

dł. 1270 m
dł. 1390 m

325 Start - lico "wyższe" dolnej stacji orczyka i lico "niższe" budki u góry /na wyższym odcinku - ponad polaną , tam gdzie kończy się wyciąg VI i zaczyna trasa "8" - to miejsce nazywa się "Pośredni" Jerzy Ganszer
Szyndzielnia 449 Start odbywa się od lica "słupka prawego tylnego" dolnej stacji kolejki, meta to górna stara stacja /kamienna/ dotkniecie ręką lub kijkiem. Jerzy Koczur
Gaiki - amfiteatr 346 Start - od lica asfaltu poniżej amfiteatru /tam gdzie zostawiamy auta/ - bezpośrednio po lewej stronie amfiteatru - koło kapliczki skręt w prawo i główną drogą /odchodzącą lekko w lewo/ na grań do szlaków. Meta przy buku z podwójnym szlakiem turystycznym. Wacław Michalski
Łazek 260 Start na II moście za kościołem /kaplicą/ w Jaworzu Nałężu, dalej chwilę asfaltem, skręt w prawo szlakiem, w górnej części leśną drogą na szczyt /tam jest kamienny słupek/ /trasa dowolna/. Uwaga - do końca 2014 r start był na I moście. Zdzisław Grebl
Borowina

dł. 1320 m

270 Start Jaworze Górne tam gdzie zaczyna się ulica Panoramiczna, asfaltem do lasu, w prawo na polankę i bardzo stromą  ścieżką u góry słabo widoczną do szerokiej gruntowej drogi /zakręt/, meta to dotknięcie /od 2014r/ drzewa za drogą! Uwaga, można podbiegać drogą łagodniejszą "od prawej strony".  Piotr Gawłowski
Czantoria 455 Start przy budce /lico/ tam gdzie kończą się schody ponad dolną stacją wyciągu, natomiast meta - narożnik płotka /lico/ przy górnej stacji wyciągu /górny narożnik, przed wielkim masztem/ - tam zaczyna się trasa narciarska "przez las" Michał Ganszer
Skrzyczne 705
785?

Start w Szczyrku, równo z licem budynku (nie: peronu) dolnej stacji kolejki krzesełkowej. Meta równo z licem budynku (nie: peronu) górnej stacji /starej/.

Michał Ganszer
Małe Skrzyczne

550
571
579 ?

Start to lico potoku na dole /dokładnie lico końca murku po prawej stronie/, meta to dotknięcie ręką lub kijkiem wieży u góry.  Jerzy Ganszer
Palenica 275 Start to lico trafostacji /po prawej/ / za końcowym przystankiem w Wapienicy przed zaporą/ - tam jest zakręt drogi asfaltowej. Meta na szczycie jest tam kamienny słupek granitowy.   Sebastian Korczyk
Magurka 246 Start od asfaltu na Przełęczy Przegibek /przed liną na asfalcie. Meta - dotknięcie schroniska na szczycie w dowolnym miejscu /ręką lub kijkiem/. Jerzy Ganszer
Kozia Góra 320 Start: Narożnik płotu kortów tenisowych w miejscu w którym "wkracza się do "zasadniczego kompleksu leśnego, po prawej końcówka murku kamiennego w Cygańskim Lesie. 
meta: tabliczka na szczycie (nie schronisko!). Na szczycie są ruiny "altany"
Krzysztof Talik

 

Sponsorem nagród za 2017 r. jest firma EXPOLORER
 http://www.jaskinie.bialy-orzel.com.pl/Z_EXPLORER.htm

2017 Narty Rekord wszechcz. Piechota Rekord wszechcz.
Żar 21,12,12 Jerzy Ganszer
21,26,30 Paweł Gądek
21,58,93 Jakub Krajewski
23,11,68 Zofia Gutek
23,52,70 Paweł Kasperkiewicz
25,00,00 Beata Michalska-Kasperkiewicz
28,10,63 Agnieszka Gądek
30,58,00 Filip Nikiel - Osoba Towarzysząca
31,15,00 Honorata Kaczmarek
Brak pomiaru czasu - Jerzy Pukowski
 

16,43,25

/2013 r./

14,23,00 Michał Ganszer
16,09,60 Błazej Nikiel
17,48,70 Łukasz Piechocki
18,28,30 Agnieszka Gądek
19,03,34 Jerzy Ganszer
20,43,00 Zofia Gutek
21,54,24 Jerzy Pukowski
28,00,00 Aleksandra Cholewa - Osoba Towarzysząca
28,10,00 Zofia Skrudlik
28,20,00 Iwona Sklorz - Osoba Towarztsząca
31,48,00 Honorata Kaczmarek
Brak pomiaru czasu - Jakub Krajewski
Trasa nie ukończona - Filip Nikiel - Osoba Towarzysząca
Trasa nie ukończona - Wanda Ganszer - Fanklub Speleoklubu Bielsko-Biała
 

20,43,00 Wpinka - pies-suka towarzysząca
22,15,10 Bejke - pies-suka - Fanklub Speleoklubu Bielsko-Biała
20,55,56 Kroll - pies - pies towarzyszący

 

13,05,94

/2012 r./

Golgota 23,54,30 Paweł Gądek
24,13,80 Jerzy Ganszer
31,12,00 Paweł Kasperkiewicz
31,13,00 Beata Michalska-Kasperkiewicz
32,22,74 Agnieszka Gądek
33,31,18 Jerzy Pukowski
44,03,00 Rafał Konior - Fanklub Speleoklubu Bielsko-Biała
Trasa nie ukończona - osoba o pseudonimie Lolo
15,56,00

/2016 r./

16,58,00 Krzysztof Borgieł
22,34,25 Jakub Krajewski
24,22,00 Agnieszka Gądek
24,47,28 Jerzy Ganszer
25,00,00 Bartłomiej Brylski - Beskidzki Klub Narciarzy "Gronie" PTTK Bielsko-Biała
25,23,80 Zofia Gutek
28,17,00 Ewa Chylaszek Brylska - Były Członek klubu
Trasa nie ukończona - Joanna Koczur - Osoba Towarzysząca

31,02,00 Bejke - pies-suka - Fanklub Speleoklubu Bielsko-Biała
Brak pomiaru - Wpinka - pies - suka

 

14,50,84

/2012 r./

Szyndzielnia 78,27,00 Paweł Gądek
79,39,40 Agnieszka Gądek
28,00,00

/2010 r./

23,29,00 Krzysztof Borgieł
27,54,90 Błażej Nikiel
32,47,63 Jerzy Ganszer
37,19,10 Zofia Gutek
37,47,00 Agnieszka Gądek
41,49,00 Łukasz Piechocki
42,34,21 Honorata Kaczmarek
Bak pomiaru czasu - Jerzy Pukowski
Trasa nie ukończona - Wanda Ganszer - Fanklub Speleoklubu Bielsko-Biała

42,34,21 Kroll - pies - pies towarzyszący

23,00,00

/2009 r./

Gaiki /amfiteatr/   31,47,72

/2013 r./

20,05,00 Krzysztof Borgieł
22,59,93 Jakub Krajewski
23,25,62 Jerzy Ganszer
23,53,91 Błażej Nikiel
24,24,60 Paweł Gądek
25,44,00 Agnieszka Gądek
28,03,91 Beata Michalska-Kasperkiewicz
28,07,93 Jerzy Pukowski
30,57,45 Honorata Kaczmarek
37,25,00 Łukasz Piechocki
Brak pomiaru - Anna Sobańska - Fanklub Speleoklubu Bielsko-Biała
Trasa nie ukończona - Rafał Konior - Fanklub Speleoklubu Bielsko-Biała
brak pomiaru - Gabriela Michalska
brak pomiaru - Wacław Michalski

 

23,53,91 Kroll - pies
28,03,91
Bejke - pies - suka - Fanklub Speleoklubu Bielsko-Biała
 

19,00,00

/2016 r./

Łazek 27,00,00 Beata Michalska-Kasperkiewicz 45,00,00

/2015 r./

14,45,00 Krzysztof Borgieł
17,42,20 Agnieszka Gądek
18,03,69 Jerzy Ganszer
18,22,20 Agnieszka Gądek
18,59,00 Paweł Gądek
21,17,30 Jerzy Pukowski
22,53,70 Łukasz Piechocki
23,19,00 Anna Sobańska - Fanklub Speleoklubu Bielsko-Biała
30,01,01 Beata Michalska-Kasperkiewicz
brak pomiaru - Marek Sobański
brak pomiaru - Natalia Sobańska - Osoba Towarzysząca
 

 

27,00,00 Bejke - pies-suka - Fanklub Speleoklubu Bielsko-Biała

13,08,62
/2013 r./
 
Borowina   35,20,81

/2012 r./

17,42,00 Krzysztof Borgieł
20,53,50 Agnieszka Gądek
21,31,35 Jerzy Ganszer
23,04,70 Łukasz Piechocki
23,39,93 Jakub Krajewski
28,10,17 Błażej Nikiel
31,80,77 Honorata Kaczmarek
32,30,50 Filip Nikiel - Osoba Towarzysząca
36,00,00 Beata Michalska-Kasperkiewicz
Brak pomiaru - Jerzy Pukowski

28,10,17 Krol - pies - pies towarzyszący
36,00,00 Bejke - pies-suka - Fanklub Speleoklubu Bielsko-Biała
 

17,24,00

/2016 r./

Czantoria 31,10,00 Krzysztof Gajny
35,50,00 Gabriela Gajny
25,42,06

/2012 r./

30,17,00 Agnieszka Gądek
32,44,05 Zofia Gutek
33,18,09 Jerzy Ganszer
34,31,40 Łukasz Piechocki
36,18,15 Jerzy Pukowski
Brak pomiaru - Jakub Krajewski
 

32,44,05 Wpinka - pies-suka
32,44,05 Gratis - pies

20,55,37

/2011 r./

Skrzyczne 56,30,00 Krzysztof Gajny
59,42,75 Jerzy Ganszer
70,49,60 Paweł Gądek
80,12,00 Kazimerz Ślęk
85,46,49 Agnieszka Gądek
57,00,00

/2012 r./

  36,57,00

/2014 r./

Małe Skrzyczne 43,50,00 Krzysztof Gajny
46,13,63 Jerzy Ganszer
48,34,90 Paweł Gądek
53,08,87 Krzysztof Banot - Klub Alpinistyczny Grupy Beskidzkiej GOPR
53,34,00 Barbara Skupień - Osoba Towarzysząca
54,00,00 Gabriela Gajny
54,48,87 Zofia Gutek
55,51,19 Jakub Krajewski
56,00,00 Beata Michalska-Kasperkiewicz
58,00,00 Gabriela Kołodziej - Osoba Towarzysząca
58,00,00 Tomasz ............... - Osoba Towarzysząca
58,10,34 Elżbieta Jasiak - Osoba Towarzysząca
58,16,54 Jerzy Pukowski
64,45,00 Kazimierz Ślęk
65,19,00 Tomasz Habdas - Osoba Towarzysząca
65,38,50 Agnieszka Gądek
70,38,00 Krzysztof Handzlik
91,26,21 Zdzisław Grebl
Brak pomiaru - Piotr Pydych - Osoba Towarzysząca
Trasa nie ukończona - Aleksandra Chruściel - Klub Alpinistyczny Grupy Beskidzkiej GOPR
Trasa nie ukończona - Piotr Majchrzak - Klub Wysokogórski Warszawa
39,13,56

/2013 r./

34,01,00 Krzysztof Borgieł
Brak pomiaru - Rafał Konior - Fanklub Speleoklubu Bielsko-Biała

 

56,00,00 Bejke - pies - suka - Fanklub Speleoklubu Bielsko-Biała

32,46,00

/2014 r./

Palenica   33,42,02

/2015 r./

22,55,30 Agnieszka Gądek
24,27,63 Jerzy Ganszer
25,31,60 Agnieszka Gądek
26,27,00 Paweł Gądek
29,17,00 Beata Michalska-Kasperkiewicz
30,28,50 Łukasz Piechocki
30,39,21 Jerzy Pukowski
30,52,90 Martyna Michalska
32,00,00 Błażej Nikiel
32,05,00 Adam Kucharczyk - Były Członek Klubu
34,07,87 Zofia Gutek
34,17,00 Honorata Kaczmarek
35,22,22 Zofia Skrudlik
35,22,22 Iwona Sklorz - Osoba Towarzysząca
Trasa nie ukończona - Wanda Ganszer - Fanklub Speleoklubu Bielsko-Biała

 

29,17,00 Bejke - pies-suka - Fanklub Speleoklubu Bielsko-Biała
34,07,87 Wpinka - pies - suka

20,16,07

/2013 r./

Magurka 36,17,00 Honorata Kaczmarek
40,00,00 Beata Michalska-Kasperkiewicz
40,00,00 Jakub Krajewski
40,43,00 Filip Nikiel - Osoba Towarzysząca
61,00,00 Jerzy Ganszer
61,16,00 Wanda Ganszer - Fanklub Speleoklubu Bielsko-Biała
26,36,66

/2015 r./

16,30,00 Krzysztof Borgieł
19,46,20 Agnieszka Gądek
19,57,00 Łukasz Piechocki
21,24,12 Jakub Krajewski
21,35,31 Jerzy Ganszer
23,25,71 Mikołaj Korczyk - Sekcja Młodzieżowa
23,25,81 Sebastian Korczyk - Krakowski Klub Taternictwa Jaskiniowego
23,54,67 Jerzy Pukowski
25,07,01 Honorata Kaczmarek
26,30,00 Ines Korczyk - Fanklub Speleoklubu Bielsko-Biała
27,25,00 Zbigniew Mastalski - Fanklub Speleoklubu Bielsko-Biała
30,00,00 Błażej Nikiel
35,00,00 Beata-Michalska-Kasperkiewicz
Brak pomiaru - Filip Nikiel - Osoba Towarzysząca
Brak pomiaru - Anna Sobańska - Fanklub Speleoklubu Bielsko-Biała
Brak pomiaru - Osoba utajniona nr 395 874 584

 

25,07,01  Kroll - pies
35,00,00 Bejke - pies - suka - Fanklub Speleoklubu Bielsko-Biała

 

16,02,00

/2015 r./

Kozia Góra 43,99,00 Beata Michalska-Kasperkiewicz
43,99,00 Jakub Krajewski
35,07,00

/2016 r./

24,44,20 Paweł Gądek
25,35,10 Agnieszka Gądek
27,37,40 Łukasz Piechocki
27,55,56 Jerzy Ganszer
32,25,00 Zbigniew Mastalski - Fanklub Speleoklubu Bielsko-Biała
32,32,01 Ewa Chylaszek-Brylska - Były Członek Klubu
32,32,02 Zofia Gutek
35,30,59 Jerzy Pukowski
44,00,00 Rafał Konior - Fanklub Speleoklubu Bielsko-Biała
45,00,00 Zdzisław Grebl
Brak pomiaru - Beata Michalska-Kasperkiewicz
Brak pomiaru - Zofia Gutek
Brak pomiaru - Honorata Kaczmarek
Trasa nie ukończona - Wanda Ganszer - Fanklub Speleoklubu Bielsko-Biała
 

32,32,02 - Wpinka - pies-suka
42,99,00 - Bejke - pies - suka - Fanklub Speleoklubu Bielsko-Biała
45,00,00 - Flafi - pies - suka
Brak pomiaru - Kroll - pies

19,42,00

/2015 r./

 

 

 

 

 

 

Sponsorem nagród za 2016 r. jest firma EXPOLORER
 http://www.jaskinie.bialy-orzel.com.pl/Z_EXPLORER.htm

 

2016 Narty Rekord wszechcz. Piechota Rekord wszechcz.
Żar 23,47,66 Jerzy Ganszer

16,43,25

/2013 r./

14,39,00 Krzysztof Talik
18,11,99 Jerzy Ganszer
23,11,00 Błażej Nikiel
20,55,51 Jerzy Pukowski
21,42,00 Agnieszka Gądek - Osoba Towarzysząca
26,41,00 Filip Nikiel - Osoba Towarzysząca
26,44,90 Jerzy Pukowski
27,07,00 Honorata Kaczmarek
29,45,28 Beata Burdynowska - Były Członek Klubu
Trasa nie ukończona - Wanda Ganszer - Fanklub Speleoklubu Bielsko-Biała

23,11,00 Krol - pies towarzyszący

13,05,94

/2012 r./

  X Start poza Pucharem

17,23,99 Adam Sanak - Były Członek Klubu

X
Golgota 15,56,00 "Lolo"
20,00,72 Krzysztof Banot - Klub Alpinistyczny Grupy Beskidzkiej GOPR
20,01,57 Aleksandra Chruściel - Klub Alpinistyczny Grupy Beskidzkiej GOPR
23,26,94 Jerzy Ganszer
23,44,50 Paweł Gądek - Osoba Towarzysząca
24,16,96 Zofia Gutek
24,30,00 Krzysztof Talik
25,34,44 Gabriela Gajny
26,27,00 Błażej Nikiel
27,58,42 Jakub Krajewski
28,11,00 Kazimierz Ślęk
28,18,14 Jerzy Pukowski
48,00,00 Rafał Konior - Fanklub Speleoklubu Bielsko-Biała
15,56,00

/2016 r./


16,00,00 Tomasz Jarmolski - Klub Wysokogórski Bielsko-Biała
18,16,00 Krzysztof Talik
18,47,18 Aleksandra Chruściel - Klub Alpinistyczny przy Grupie Beskidzkiej GOPR
19,37,00 Krzysztof Banot
19,49,01 Błażej Nikiel
21,17,58 Jerzy Ganszer
24,21,25 Jakub Krajewski
26,26,53 Jerzy Pukowski
27,33,06 Zofia Gutek
40,00,00 Beata Michalska-Kasperkiewicz
Brak pomiaru - osoba o pseudonimie Lolo
Brak pomiaru - Adam Kucharczyk - Były Członek Klubu
Brak pomiaru czasu - Piotr Skrudlik
Trasa nie ukończona - Rafał Konior - Fanklub Speleoklubu Bielsko-Biała
Trasa nie ukończona - Zofia Skrudlik

4,00,00 Bejke - pies-suka - pies towarzyszący
47,34,35 Wpinka - pies-suka - pies towarzyszący

14,50,84

/2012 r./

Szyndzielnia 75,00,00 Beata Michalska-Kasperkiewicz 28,00,00

/2010 r./

24,46,00 "Lolo"
25,50,00 Krzysztof Talik
27,12,70 Krzysztof Borgieł
27,36,11 Błażej Nikiel
29,10,00 Krzysztof Talik
31,52,25 Jerzy Ganszer
38,23,35 Jerzy Pukowski
39,59,00 Zbigniew Mastalski - Fanklub Speleoklubu Bielsko-Biała
43,00,00 Honorata Kaczmarek
51,34,00 Beata Michalska-Kasperkiewicz

43,00,00 Kroll - pies towarzyszący
51,34,00 Beke /pies suka/
- Fanklub Speleoklubu Bielsko-Biała
 

23,00,00

/2009 r./

Gaiki /amfiteatr/   31,47,72

/2013 r./

19,00,00 Paweł Ćwiklicki - Osoba Towarzysząca
22,58,96 Michał Ganszer
23,00,37 Marek Sobański
23,10,37 Jerzy Ganszer
29,12,81 Jakub Krajewski
35,23,00 Honorata Kaczmarek
42,06,00 Rafał Konior - Fanklub Speleoklubu Bielsko-Biała
48,19,32 Ines Korczyk - Fanklub Speleoklubu Bielsko-Biała
48,19,32 Sebastian Korczyk - Krakowski Klub Taternictwa Jaskiniowego
48,19,32 Mikołaj Korczyk - Sekcja Młodzieżowa
Brak pomiaru - Anna Sobańska - Fanklub Speleoklubu Bielsko-Biała
Trasa nie ukończona - Jerzy Pukowski
19,00,00

/2016 r./

Łazek   45,00,00

/2015 r./

13,27,00 Osoba o pseudonimie Lolo
15,37,00 Krzysztof Talik
17,01,08 Jerzy Ganszer
17,08,06 Jakub Krajewski
19,01,50 Sebastian Koczyk - Krakowski Klub Taternictwa Jaskiniowego
20,14,69 Mikołaj Korczyk - Sekcja Młodzieżowa
21,11,10 Jerzy Pukowski
23,46,50 Beata Michalska-Kasperkiewicz
27,03,00 Zbigniew Mastalski - Fanklub Speleoklubu Bielsko-Biała
29,15,00 Rafał Konior - Fanklub Speleoklubu Bielsko-Biała
29,36,65 Zofia Gutek
29,50,00 Mikołaj ................ - Osoba Towarzysząca - poniżej 12 lat
29,53,00 Ines Korczyk - Fanklub Speleoklubu Bielsko-Biała
29,53,00 Magdalena ............ - Osoba Towarzyszaca
36,52,52 Krzysztof Banot - Klub Alpinistyczny Grupy Beskidzkiej GOPR
37,22,52 Aleksandra Chruściel - Klub Alpinistyczny Grupy Beskidzkiej GOPR
39,57,24 Wanda Ganszer - Fanklub Speleoklubu Bielsko-Biała
42,00,00 Błażej Nikiel
42,00,00 Honorata Kaczmarek
Brak pomiaru - Tomasz Jarmolski - Klub Wysokogórski Bielsko-Biała
Trasa nie ukończona - Aniela Klassek
Trasa nie ukończona - Beata Burdynowska - Były Członek Klubu
Trasa nie ukończona - Grzegorz Klassek
 

23,46,50 Beke /pies suka/ - Fanklub Speleoklubu Bielsko-Biała
42,00,00 Krol - pies
Trasa nie ukończona - Zara - pies - suka

 

13,27,00
/2016 r./
II most
13,08,62
/2013 r./
I most
Borowina   35,20,81

/2012 r./

17,24,00 Krzysztof Talik
23,31,49 Jerzy Ganszer
23,44,70 osoba o pseudonimie Lolo
29,42,37 Zofia Giutek
33,07,58 Jerzy Pukowski
17,24,00

/2016 r./

Czantoria 33,45,18 Jerzy Ganszer
37,24,18 Zofia Gutek
38,00,00 Aleksandra Chruściel - Klub Alpinistyczny Grupy Beskidzkiej GOPR
Krzysztof Banot - Brak pomiaru - Klub Alpinistyczny Grupy Beskidzkiej GOPR
25,42,06

/2012 r./

24,35,00 Krzysztof Talik
26,58,00 osoba o pseudonimie Lolo
28,50,00 Marek Sobański
29,09,13 Jerzy Ganszer
38,24,49 Zofia Gutek
Trasa nie ukończona - Jerzy Pukowski
20,55,37

/2011 r./

Skrzyczne 65,14,96 Jerzy Ganszer
65,35,00 Paweł Gądek - Osoba Towarzysząca
57,00,00

/2012 r./

39,55,00 Krzysztof Talik
43,49,00 Tomasz Jarmolski - Klub Wysokogórski Bielsko-Biała
43,49,00 Osoba o pseudonimie Lolo
50,59,16 Aleksandra Chruściel - Klub Alpinistyczny przy Grupie Beskidzkiej GOPR
59,00,00 Błażej Nikiel
65,06,00 Honorata Kaczmarek
Trasa nie ukończona - Jerzy Pukowski
Trasa nie ukończona - Jerzy Ganszer
Trasa nie ukończona - Zofia Gutek

Trasa nie ukończona - Wpinka - pies - suka - pies towarzyszący

36,57,00

/2014 r./

Małe Skrzyczne 39,48,41 Krzysztof Banot - Klub Alpinistyczny Grupy Beskidzkiej GOPR
39,48,47 Aleksandra Chruściel - Klub Alpinistyczny Grupy Beskidzkiej GOPR
41,23,00 Michał Ganszer
41,55,00 Krzysztof Gajny
41,57,00 "Lolo"
44,20,84 Jerzy Ganszer
47,10,00 Gabriela Gajny
47,34,35 Zofia Gutek
47,35,00 Krzysztof Talik
48,14,80 Paweł Gądek
49,30,99 Błażej Nikiel
53,49,00 Wojciech Jasiak
56,35,40 Jerzy Pukowski
58,08,00 Barbara Skupień - Ultra Beskid Sport
59,39,00 Kazimierz Ślęk
60,48,00 Elżbieta Jasiak - Osoba Towarzysząca
68,35,00 Agnieszka Gądek
70,00,00 Joanna Micherdzińska
81,00,00 Rafał Konior - Fanklub Speleoklubu Bielsko-Biała
88,28,00 Beata Michalska-Kasperkiewicz
88,28,00 Paweł Kasperkiewicz
88,28,00 Jakub Krajewski
90,00,00 Rafał Konior - Fanklub Speleoklubu Bielsko-Biała
Brak pomiaru - Karina Kruczalak - Były Członek Klubu
Brak pomiaru - Marek Kruczalak - Były Członek Klubu
Brak pomiaru - Piotr Pydych - Osoba Towarzysząca
Brak pomiaru - Elżbieta Jasiak - Osoba Towarzysząca
Trasa nie ukończona - Marcin Mastalski - Osoba Towarzysząca
Trasa nie ukończona - Andrzej Jarek - Speleoklub Brzeszcze
Trasa nie ukończona - Jadwiga Micherdzińska
Trasa nie ukończona - Beata Burdynowska - Były Członek Klubu
Trasa nie ukończona - Wanda Ganszer - Fanklub SBB
 
39,13,56

/2013 r./

38,28,00 Krzysztof Talik

52,22,65 - Wpinka - pies-suka - pies towarzyszący
88,28,00 - Bejke - pies-suka - Fanklub Speleoklubu Bielsko-Biała
 

32,46,00

/2014 r./

Palenica   33,42,02

/2015 r./

20,16,70 Krzysztof Talik
21,31,06 Jakub Krajewski
22,02,77 Paweł Gądek
23,43,69 Jerzy Ganszer
23,58,31 Marek Kruczalak - Były Członek Klubu
27,53,99 Jerzy Pukowski
39,18,00 Zbigniew Mastalski - Fanklub Speleoklubu Bielsko-Biała
Trasa nie ukończona - Ludmiła Witańska - Fanklub Speleoklubu Bielsko-Biała
Trasa nie ukończona - Wanda Ganszer - Fanklub Speleoklubu Bielsko-Biała
Trasa nie ukończona - Beata Burdynowska - Były Członek Klubu

Trasa nie ukończona - pies suka - Zara

20,16,07

/2013 r./

Magurka 32,00,00 Wojciech Jasiak
36,00,00 Piotr Wypych- Osoba Towarzysząca
44,48,00 Jakub Krajewski
44,48,00 Beata Michalska-Kasperkiewicz
44,48,00 Paweł Kasperkiewicz
 
26,36,66

/2015 r./

16,21,00 Krzysztof Talik
19,47,66 Błażej Nikiel
20,28,62 Jerzy Ganszer
20,33,62 Jakub Krajewski
24,21,00 Honorata 'Honka' Kaczmarek
25,21,00 Zbigniew Mastalski - Fanklub Speleoklubu Bielsko-Biała
Brak pomiaru - Jerzy Pukowski
Brak pomiaru - Rafał Konior - Fanklub Speleoklubu Bielsko-Biała

44,48,00 - Bejke - pies-suka - Fanklub Speleoklubu Bielsko-Biała
Brak pomiaru - Krol - pies

16,02,00

/2015 r./

  X Start poza Pucharem

20,06,99 Adam Sanak - Były Członek Klubu

X
Kozia Góra 35,07,00 Krzysztof Talik 35,07,00

/2016 r./

20,18,90 Krzysztof Borgieł
21,13,00 Krzysztof Talik
21,46,00 Tomasz Jarmolski - Klub Wysokogórski Bielsko-Biała
25,43,00 Krzysztof Talik
50,00,00 Beata Michalska Kasperkiewicz
51,50,00 Jerzy Pukowski 
52,00,00 Beata Burdynowska - Były Członek Klubu
Brak pomiaru - Jerzy Ganszer

50,00,00- Bejke - pies-suka - Fanklub Speleoklubu Bielsko-Biała
52,00,00 - Zara - pies-suka - pies towarzyszący

19,42,00

/2015 r./

 

 

 

 

2015 Narty Rekord wszechcz. Piechota Rekord wszechcz.
Żar 20,17,90 Krzysztof Talik
21,19,11 Jerzy Ganszer
25,22,13 Jerzy Pukowski
30,30,00 Zbigniew Mastalski - Fanklub Speleoklubu Bielsko-Biała

16,43,25

/2013 r./

15,01,00 Krzysztof Talik
15,13,00 Krzysztof Górski
16,43,24 Błażej Nikiel
18,11,67 Jerzy Ganszer
20,17,00 Agnieszka Byrtek
20,40,60 Jakub Krajewski
21,31,84 Jerzy Pukowski
27,51,00 Honorata "Honka' Kaczmarek
29,12,00 Rafał Konior - Fanklub Speleoklubu Bielsko-Biała
29,51,00 Malwina Burdynowska - Osoba Towarzysząca
Trasa nie ukończona - Wanda Ganszer - Fanklub Speleoklubu Bielsko-Biała
 

13,05,94

/2012 r./

Golgota 20,04,00 "Lolo"
20,45,20 Krzysztof Talik
23,05,90 Jerzy Ganszer
24,17,00 Błażej Nikiel
27,04,37 Sebastian Korczyk
27,19,48 Jerzy Pukowski
28,29,98 Jakub Krajewski
Brak pomiaru - Michał Ganszer
Brak pomiaru - Beata Michalska-Kasperkierwicz
Brak pomiaru - Beke - pies-suka - Fanklub Speleoklubu Bielsko-Biała
16,35,00

/2008 r./

17,05,00 Krzysztof Talik
17,07,83 Aleksandra Chruściel - Klub Alpinistyczny Grupy Beskidzkiej GOPR
19,02,60 Krzysztof Banot - Klub Alpinistyczny Grupy Beskidzkiej GOPR
19,34,70 Jakub Krajewski
19,57,31 Sebastian Korczyk - Krakowski Klub Taternictwa Jaskiniowego
21,09,07 Gabriela Micherdzińska - Osoba Towarzysząca
21,29,42 Jerzy Ganszer
21,41,31 Paweł Gądek - Osoba Towarzysząca
22,27,04 Zofia Gutek
24,46,52 Jerzy Pukowski
26,27,00 Kazimierz Ślęk
30,00,00 Honorata Kaczmarek
32,15,00 Rafał Konior - Były Członek Klubu
Trasa nie ukończona - Bronisław Gadek - Osoba Towarzysząca
Trasa nie ukończona - Jadwiga Micherdzińska
Trasa nie ukończona - Wanda Ganszer - Fanklub Speleoklubu Bielsko-Biała
14,50,84

/2012 r./

Szyndzielnia 41,07,70 Krzysztof Talik
Brak pomiaru - Zdzisław Grebl
Brak pomiaru - Jakub Krajewski
Brak pomiaru - Paweł Kasperkiewicz
28,00,00

/2010 r./

23,55,00 Krzysztof Talik
24,10,00 Krzysztof Borgieł
27,26,67 Krzysztof Górski
28,30,54 Błażej Nikiel
29,52,19 Jerzy Ganszer /32,03,18/
31,07,91 Zofia Gutek
34,11,00 Paweł Kasperkiewicz
35,17,00 Beata Michalska-Kasperkiewicz
35,47,45 Agnieszka Byrtek
36,23,79 Jerzy Pukowski
37,29,56 Sebastian Korczyk - Krakowski Klub Ratownictwa Jaskiniowego
37,29,56 Mikołaj Korczyk - Sekcja Młodzieżowa
41,19,17 Katarzyna Wrzeszcz-Olejnik
41,22,70 Ines Korczyk - Fanklub Speleoklubu Bielsko-Biała
44,05,00 Rafał Konior - Były Członek Klubu
45,00,00 Jadwiga Micherdzińska
Brak pomiaru - Anna Sobańska - Fanklub Speleoklubu Bielsko-Biała
Brak pomiaru - Marek Sobański - Fanklub Speleoklubu Bielsko-Biała
Brak pomiaru - Jakub Krajewski
23,00,00

/2009 r./

Gaiki /amfiteatr/ Trasa nie ukończona - Wanda Ganszer - Fanklub Speleoklubu Bielsko-Biała
Trasa nie ukończona - Jerzy Ganszer
31,47,72

/2013 r./

42,30,00 Agnieszka Wróbel 19,53,27

/2014 r./

Uwaga - od 2015 r start został przesunięty na drugi mostek od kaplicy!

Łazek 35,00,00 Beata Michalska-Kasperkiewicz
35,00,00 Beke - pies-suka - Fanklub Speleoklubu Bielsko-Biała
40,00,00

/2010 r./

13,38,80 Borys Witański - Osoba Towarzysząca
13,49,80 Krzysztof Borgieł
14,27,90 Krzysztof Górski
14,56,00 Aleksandra Chruściel - Klub Alpinistyczny przy Grupie Beskidzkiej GOPR
15,55,78 Krzysztof Banot - Klub Alpinistyczny przy Grupie Beskidzkiej GOPR
16,26,16 Agnieszka Byrtek
16,49,96 Jerzy Ganszer
18,11,49 Zofia Gutek
19,00,00 Gabriela Micherdzińska - Osoba Towarzysząca
19,34,06 Mikołaj Korczyk - Sekcja Młodzieżowa
19,34,06 Sebastian Korczyk - Krakowski Klub Taternictwa Jaskiniowego
19,50,00 Gabriela Gajny
19,50,00 Krzysztof Gajny
20,19,42 Jakub Adamus
20,22,42 Jakub Krajewski
22,50,00 Marzena Rozmus - Osoba Towarzysząca
22,50,00 Dariusz Rozmus
24,03,03 Beata Michalska-Kasperkiewicz
24,58,00 Malwina Burdynowska - Osoba Towarzysząca
25,03,00 Rafał Konior - Były Członek Klubu
30,15,35 Paweł Kasperkiewicz
30,35,35 Jerzy Pukowski
55,37,25 Wanda Ganszer - Fanklub Speleoklubu Bielsko-Biała
Brak pomiaru - "Lolo"
Brak pomiaru - Ludmiła Witańska - Fanklub Speleok. Bielsko-B.
Brak pomiaru - Ines Korczyk - Fanklub Speleoklubu Bielsko-B.
Brak pomiaru - Anna Sobańska - Fanklub Speleoklubu Bielsko-B.
Brak pomiaru - Jadwiga Micherdzińska
 
13,08,62
/2013 r./
I most
Borowina   35,20,81

/2012 r./

21,50,00 Lolo
22,25,00 Gabriela Micherdzińska - Osoba Towarzysząca
28,58,47 Jerzy Pukowski
32,15,00 Rafał Konior - Fanklub Speleoklubu Bielsko-Biała
Trasa nie ukończona - Wanda Ganszer - Fanklub Speleoklubu Bielsko-Biała
Trasa nie ukończona - Jadwiga Micherdzińska
Trasa nie ukończona - Beata Michalska-Kasperkiewicz
Trasa nie ukończona - Jerzy Ganszer
17,53,81

/2013 r./

Czantoria 30,35,57 Michał Ganszer
35,37,90 Krzysztof Talik
Brak pomiaru - Zofia Gutek
25,42,06

/2012 r./

23,42,00 Krzysztof Talik
23,55,00 Aleksanra Chruściel - Klub Alpinistyczny Grupy Beskidzkiej GOPR
25,38,00 Krzysztof Banot - Klub Alpinistyczny Grupy Beskidzkiej GOPR
27,12,43 Jakub Krajewski
28,17,27 Jerzy Ganszer
29,12,43 Zofia Gutek
46,46,00 Malwina Burdynowska - Osoba Towarzysząca
Trasa nie ukończona - Jerzy Pukowski
20,55,37

/2011 r./

Skrzyczne 58,18,00 Krzysztof Talik
130,00,00 Zbigniew Grzybek
130,00,00 "Lolo"
130,00,00 Jerzy Pukowski
130,00,00 Jerzy Ganszer
Brak pomiaru - Agnieszka Wróbel
57,00,00

/2012 r./

40,42,00 Krzysztof Talik
119,47,85 Jerzy Ganszer
36,57,00

/2014 r./

Małe Skrzyczne 42,52,40 Krzysztof Talik
43,17,72 Michał Ganszer
44,26,00 Lolo - członek SBB
44,42,77 Jerzy Ganszer
45,51,00 Błażej Nikiel
47,02,89 Jakub Krajewski
48,30,31 Zofia Gutek
50,21,88 Sebastian Korczyk
55,00,00 Zbigniew Grzybek
55,00,00 Bartłomiej Pytel - Osoba Towarzysząca
58,58,22 Jerzy Pukowski
61,52,00 Honorata Kaczmarek
70,55,00 Kazimierz Ślęk
Brak pomiaru - Zbigniew Grzybek
Brak pomiaru - Agnieszka Byrtek
Brak pomiaru - Krzysztof Górski
Trasa nie ukończona - Wanda Ganszer - Fanklub Speleoklubu Bielsko-Biała
Trasa nie ukończona - Krzysztof Handzlik
Trasa nie ukończona - Agnieszka Wróbel
Trasa nie ukończona - Zbigniew Mastalski - Fanklub Speleoklubu Bielsko-Biała
Trasa nie ukończona - Beata Michalska-Kasperkiewicz
Trasa nie ukończona - Paweł Kasperkiewicz
39,13,56

/2013 r./

33,42,00 Krzysztof Talik
Trasa nie ukończona - Zbigniew Mastalski - Fanklub Speleoklubu Bielsko-Biała
32,46,00

/2014 r./

Palenica 33,42,02 Jerzy Ganszer
35,29,02 Lolo - członek SBB
56,48,88 Jakub Krajewski
62,00,00 Beata Michalska-Kasperkiewicz
Trasa nie ukończona - Zbigniew Mastalski - Fanklub Speleoklubu Bielsko-Biała
Trasa Nie ukończona - Katarzyna Wrzeszcz-Olejnik
33,42,02

/2015 r./

20,22,00 Krzysztof Talik
20,52,00 Tomasz Stryczek - Były Członek Klubu
21,30,12 Sebastian Korczyk - Krakowski Klub Taternictwa Jaskiniowego
22,27,04 Jakub Krajewski
22,57,01 Paweł Gądek - Osoba Towarzysząca
24,00,02 Jerzy Ganszer
27,15,00 Beata Michalska-Kasperkiewicz
30,23,94 Mikołaj Korczyk - Sekcja Młodzieżowa
31,06,98 Jerzy Pukowski
34,35,00 Malwina Burdynowska - Osoba Towarzysząca
36,20,00 Rafał Konior - Były Członek Klubu
38,00,00 Bronisław Gądek - Osoba Towarzysząca
38,00,00 Jadwiga Micherdzińska
43,00,00 Beata Burdynowska - Weteran
45,12,00 Paweł Kasperkiewicz
45,12,00 Beke - pies-suka - Fanklub Speleoklubu Bielsko-Biała
54,10,00 Agnieszka Wróbel
54,10,00 Ines Korczyk - Fanklub Speleoklubu Bielsko-Biała
Brak pomiaru czasu - Błażej Nikiel
Brak pomiaru czasu - Honorata Kaczmarek
Trasa nie ukończona - Karina Kruczalak - Były Członek Klubu
Trasa nie ukończona - Marek Kruczalak - Były Członek Klubu
Trasa nie ukończona - Dominik Kruczalak - Osoba Towarzysząca
Trasa nie ukończona - Daniel Kruczalak - Osoba Towarzysząca
Trasa nie ukończona - Wanda Ganszer - Fanklub Speleoklubu Bielsko-Biała
20,16,07

/2013 r./

Magurka 26,36,66 Jerzy Ganszer
31,08,00 Beata Michalska-Kasperkiewicz
38,55,28 Jerzy Pukowski
39,47,00 Honorata Kaczmarek
39,55,28 Zbigniew Mastalski - Fanklub Speleoklubu Bielsko-Biała
40,29,14 Jakub Krajewski
50,19,14 Paweł Kasperkiewicz
26,36,66

/2015 r./

16,02,00 Krzysztof Borgieł
16,35,00 Krzysztof Talik
17,32,23 Aleksandra Chrusciel - Klub Alpinistyczny Grupy Beskidzkiej GOPR
18,16,94 Sebastian Korczyk - Krakowski Klub Taternictwa Jaskiniowego
18,34,50 Krzysztof Talik
18,50,37 Krzysztof Banot - Klub Alpinistyczny Grupy Beskidzkiej GOPR
20,30,79 Jakub Krajewski
22,30,02 Jakub Adamus
22,33,36 Zofia Gutek
23,19,29 Jerzy Ganszer
25,25,72 Jerzy Pukowski
30,02,00 Rafał Konior - Fanklub Speleoklubu Bielsko-Biała
30,90,50 Tomasz Habdas - Osoba Towarzysząca
31,08,00 Beke - pies-suka - Fanklub Speleoklubu Bielsko-Biała
35,52,03 Paweł Kasperkiewicz
58,14,21 Jakub Krajewski
Brak pomiaru - Błażej Nikiel
Brak pomiaru - Honorata Kaczmarek
Brak pomiaru - Beata Michalska-Kasperkiewicz
Brak pomiaru - Wanda Ganszer - Fanklub Speleoklubu Bielsko-Biała /część trasy na rowerze/
 
18,16,00

/2014 r./

Kozia Góra 46,01,00 Beata Michalska-Kasperkiewicz 46,01,00

/2015 r./

19,42,00 Krzysztof Talik
27,31,12 Jerzy Ganszer
28,23,00 Agnieszka Wróbel
31,21,54 Paweł Gądek - Osoba Towarzysząca
31,21,78 Jerzy Pukowski
34,11,00 Martyna Burdynowska - Osoba Towarzysząca
38,00,00 Błażej Nikiel
38,00,00 Honorata Kaczmarek
38,06,00 Rafał Konior - Fanklub Speleoklubu Bielsko-Biała
39,20,21 Jadwiga Micherdzińska
Brak pomiaru - Beata Burdynowska - Weteran
 
19,49,00

/2014 r./

 

 


 

Puchar 12 Wzniesień SBB /rok 2014/

Przy członkach SBB nie podaje się przynależności klubowej. Osoby z poza klubu, które są mile widziane - mogą startować tylko w obecności zawodników z SBB, aby znaleźć się w rankingu. Uwzględnia się tylko najlepsze czasy danego zawodnika w danym roku! Stronę prowadzi Jerzy Ganszer. Ranking pod koniec roku wykonuje Paweł Kasperkiewicz. Warunkiem wpisu jest sprawozdanie.

  Narty 2014 Piechota 2014
Żar 19,11,74 Krzysztof Talik
19,13,72 Błażej Nikiel
21,06,71 Jerzy Ganszer
24,23,61 Jerzy Pukowski
30,16,50 Agnieszka Wróbel
31,08,00 Kazimierz Ślęk
32,50,26 Jakub Krajewski
14,20,00 Krzysztof Talik
16,50,52 Błażej Nikiel
18,33,59 Zofia Gutek
18,52,07 Jerzy Ganszer
20,40,17 Jerzy Pukowski
22,38,21 Rafał Konior
23,58,00 Agnieszka Wróbel
26,39,00 Honorata Kaczmarek
31,23,13 Zofia Skrudlik
Brak pomiaru - Wanda Ganszer - Fanklub Speleoklubu Bielsko-Biała
Golgota 21,29,75 Błażej Nikiel
21,32,00 Krzysztof Talik
22,55,38 Jerzy Ganszer
25,26,05 Zofia Gutek
25,46,64 Jerzy Pukowski
25,50,00 Roland Gajgał - Były Członek Klubu
36,36,00 Kazimierz Ślęk
Brak pomiaru - Jakub Pysz - Klub Alpinistyczny Grupy Beskidzkiej GOPR
Brak pomiaru - Zdzisław Grebl
Brak pomiaru - Jakub Krajewski
Brak pomiaru - Krzysztof Handzlik
Brak pomiaru - Bartłomiej Pytel - Osoba Towarzysząca
17,03,00 Krzysztof Talik
17,54,00 Osoba utajniona nr 3
18,43,71 Jakub Krajewski
19,03,00 Aleksandra Chruściel - Klub Alpinistyczny Grupy Beskidzkiej GOPR
19,58,00 Krzysztof Banot - Klub Alpinistyczny Grupy Beskidzkiej GOPR
20,49,42 Jerzy Ganszer
21,00,36 Błażej Nikiel
22,00,06 Zofia Gutek
23,50,00 Zbigniew Mastalski - Fanklub Speleoklubu Bielsko-Biała
24,26,43 Rafał Konior
25,51,53 Honorata Kaczmarek
27,14,00 Piotr Szerf - Osoba Towarzysząca
32,15,00 Malwina Burdynowska - Osoba Towarzysząca
Brak pomiaru - Paweł Kasperkiewicz
Brak pomiaru - Tomasz Habdas - Osoba Towarzysząca
Brak pomiaru - Beata Burdynowska - Były Członek Klubu
Brak pomiaru - Jerzy Pukowski
Brak pomiaru - Jarosław Polak - Osoba Towarzysząca
Brak pomiaru - Agnieszka Wróbel
Trasa nieukończona - Beata Michalska-Kasperkiewicz
Szyndzielnia   23,56,00 Krzysztof Talik
Gaiki /amfiteatr/   19,53,57 Sebastian Korczyk
20,26,98 Jakub Krajewski
22,18,57 Błażej Nikiel
23,11,39 Jerzy Ganszer
25,50,54 Zofia Gutek
26,14,71 Jerzy Pukowski
28,11,55 Tomasz Habdas - Osoba Towarzysząca
31,06,00 Rafał Konior
31,20,00 Zbigniew Mastalski - Fanklub Speleoklubu Bielsko-Biała
33,52,30 Agnieszka Wróbel
Brak Pomiaru - Łukasz Kubica - Osoba Towarzysząca
Trasa nie ukończona - Katarzyna Wrzeszcz-Olejnik
Trasa nie ukończona - Bartosz Olejnik - Sekcja Młodzieżowa
 
Łazek   13,51,89 Michał Ganszer
14,05,06 Sebastian Korczyk
17,47,81 Jerzy Ganszer
18,35,82 Zofia Gutek
19,57,91 Jerzy Pukowski
21,30,00 Zbigniew Mastalski - Fanklub Speleoklubu Bielsko-Biała
25,47,50 Agnieszka Wróbel
25,47,50 Kinga Brodowicz - Osoba Towarzysząca
26,15,00 Rafał Konior
26,22,90 Honorata Kaczmarek
26,34,00 Malwina Burdynowska - Osoba Towarzysząca
26,35,00 Beata Michalska-Kasperkiewicz
26,50,00 Paweł Kasperkiewicz
27,00,00 Zdzisław Grebl
33,24,20 Krzysztof Jakóbczyk - Osoba Towarzysząca
Brak pomiaru - Ludmiła Witańska - Fanklub Speleoklubu Bielsko-Biała
Brak pomiaru - Zara - pies, suka towarzysząca
Trasa nie ukończona - Jakub Krajewski
Trasa nie ukończona - Bejke - Fanklub Speleoklubu Bielsko-Biała
Trasa nie ukończona - Wanda Ganszer - Fanklub Speleoklubu Bielsko-Biała
Borowina   21,37,00 Sebastian Korczyk
22,09,84 Zofia Gutek
22,14,00 Piotr Skrudlik
22,19,02 Jerzy Ganszer
30,02,00 Agnieszka Wróbel
30,02,00 Dariusz Jonkisz - Osoba Towarzysząca
30,27,20 Zbigniew Mastalski - Fanklub Speleoklubu Bielsko-Biała
34,17,00 Zofia Skrudlik
35,14,00 Rafał Konior
36,00,00 Tomasz Habdas - Osoba Towarzysząca
Brak pomiaru - Jerzy Pukowski
Brak pomiaru - Katarzyna Wiąckiewicz
Trasa nie ukończona - Beata Michalska-Kasperkiewicz
Trasa nie ukończona - Paweł Kasperkiewicz
Czantoria 30,35,00 Krzysztof Talik
32,33,00 Sebastian Korczyk
32,46,53 Jerzy Ganszer
32,50,60 Zofia Gutek
22,16,00 Krzysztof Talik
22,27,00 Tomasz Stryczek - Były Członek Klubu
24,12,93  Jakub Krajewski
27,26,21 Jerzy Ganszer
28,25,30 Piotr Skrudlik
28,25,20 Zbigniew Mastalski - Fanklub Speleoklubu Bielsko-Biała
28,32,21 Zofia Gutek
30,21,60 Jerzy Pukowski
42,11,00 Rafał Konior
49,34,60 Zofia Skrudlik
54,04,37 Mikołaj Korczyk - Sekcja Młodzieżowa
54,04,37 Sebastian Korczyk
Brak pomiaru - Kazimierz Ślęk
Trasa nie ukończona - Teresa Krajewska - Beskidzki Klub Olimpiad Specjalnych
Trasa nie ukończona - Wanda Ganszer - Fanklub Speleoklubu Bielsko-Biała
Skrzyczne   36,57,00 Krzysztof Taklik
37,28,00 Grzegorz Cieślik - Osoba Towarzysząca
72,12,00 Żaneta Stwora - Osoba Towarzysząca
Małe Skrzyczne 47,05,00 Krzysztof Talik
Brak pomiaru - Agnieszka Byrtek
Brak pomiaru - Jakub Krajewski
Brak pomiaru - Krzysztof Górski
32,46,00 Krzysztof Talik
Palenica   20,33,94 Sebastian Korczyk
22,58,00 Jerzy Ganszer
26,38,89 Tomasz Habdas - Osoba Towarzysząca
26,59,47 Jerzy Pukowski
28,49,00 Zofia Gutek
30,06,62 Mikołaj Korczyk - Sekcja Młodzieżowa
31,10,45 Piotr Szerf  - Osoba Towarzysząca
31,10,45 Jakub Krajewski
31,10,45 Jarosław Polak - Osoba Towarzysząca
31,51,00 Zbigniew Mastalski - Fanklub Speleoklubu Bielsko-Biała
33,52,00 Malwina Burdynowska - Osoba Towarzysząca
35,14,00 Rafał Konior
41,31,20 Agnieszka Wróbel
41,31,20 Katarzyna Wrzeszcz-Olejnik
41,42,07 Karolina Dembińska - Osoba Towarzysząca
50,00,00 Beata Burdynowska - Były Członek Klubu
50,56,60 Honorata Kaczmarek
Trasa nie ukończona - Michał Trybura - Osoba Towarzysząca
Trasa nie ukończona - Tymon Trybura - Sekcja Młodzieżowa
Trasa nie ukończona - Ines Korczyk - Fanklub Speleoklubu Bielsko-Biała
Trasa nie ukończona - Kamila Konieczek - Osoba Towarzysząca
Trasa nie ukończona - Błażej Nikiel
Trasa nie ukończona - Beata Michalska-Kasperkiewicz
Trasa nie ukończona - Paweł Kasperkiewicz
Trasa nie ukończona - Zdzisław Grebl
Magurka   18,16,00 Krzysztof Talik
19,58,93 Jerzy Ganszer
21,22,23 Jakub Krajewski
22,13,31 Sebastian Korczyk
22,33,70 Jerzy Pukowski
22,42,95 Zofia Gutek
23,40,00 Zbigniew Mastalski - Fanklub Speleoklubu Bielsko-Biała
25,00,00 Rafał Konior
30,00,00 Honorata Kaczmarek
30,00,00 Beata Burdynowska - Weteran
31,53,00 Agnieszka Wróbel
32,00,00 Filip Nikiel - Sekcja Młodziezowa
34,10,38 Michał Ganszer
34,43,70 Dariusz Junkisz - Osoba Towarzysząca
48,49,50 Mikołaj Korczyk - Sekcja Młodzieżowa przy SBB
49,36,30 Ines Korczyk - Fanklub Speleoklubu Bielsko-Biała
52,31,48 Wanda Ganszer - Fanklub Speleoklubu Bielsko-Biała
Brak pomiaru - Błażej Nikiel
Brak pomiaru - Beata Michalska-Kasperkiewicz
Kozia Góra   19,49,00 Krzysztof Talik
28,13,00 Krzysztof Górski
30,54,51 Jerzy Ganszer
32,00,00 Agnieszka Byrtek
32,00,72 Jakub Krajewski
32,00,72 Błażej Nikiel
33,29,39 Jerzy Pukowski
36,00,00 Rafał Konior
36,33,67 Honorata Kaczmarek
52,53,50 Zdzisław Grebl
Trasa nieukończona - Zofia Gutek
Trasa nieukończona - Agnieszka Wróbel
Trasa nieukończona - Kinga Brodowicz - Osoba Towarzysząca
Trasa nieukończona - Sebastian Wnuk - Osoba Towarzysząca

 

 


Puchar 10 Wzniesień SBB /rok 2013/

Przy członkach SBB nie podaje się przynależności klubowej. Osoby z poza klubu, które są mile widziane - mogą startować tylko w obecności zawodników z SBB, aby znaleźć się w rankingu.

Uwzględnia się tylko najlepsze czasy danego zawodnika w danym sezonie /roku/!

Stronę prowadzi Jerzy Ganszer

Ranking pod koniec roku wykonuje Paweł Kasperkiewicz

  Narty 2013 Piechota 2013
Żar 16,43,25  Michał Ganszer

18,01,44 Adam Marcinków

20,01,62 Błażej Nikiel

20,33,35 Jerzy Pukowski

20,35,20 Jakub Krajewski

20,44,94 Jerzy Ganszer

20,55,30 Zofia Gutek

21,06,26 Jerzy Pukowski

22,19,00 Krtzysztof Talik

23,04,62 Sebastian Korczyk

24,20,00 Wojciech Stachowiak

25,44,27 Katarzyna Szczerba

26,21,00 Zbigniew Mastalski - Fanklub Speleoklubu Bielsko-Biała

27,23,58 Agnieszka Wróbel

28,00,00 Paweł Kasperkiewicz

28,00,00 Beata Michalska-Kasperkiewicz

28,34,43 Kazimierz Ślęk

32,00,00 Zdzisław Grebl

Brak pomiaru - Maciej 'Jezio"Jeziorski

15,30,50 Michał Ganszer

17,17,81 Jerzy Ganszer

18,24,31 Jakub Krajewski

18,42,40 Zofia Gutek

19,48,00 Jerzy Pukowski

20,17,00 Zbigniew Mastalski - Fanklub Speleoklubu Bielsko-Biała

24,40,00 Agnieszka Wróbel

25,40,38 Zofia Skrudlik

31,18,00 Robert Koniorczyk - Osoba Towarzysząca

34,53,13 Rafał Konior

Trasa nie ukończona - Wanda Ganszer - Fanklub Speleoklubu Bielsko-Biała

 

Golgota 18,54,32 Michał Ganszer

19,26,88 Adam Marcinków

22,02,07 Jerzy Ganszer

23,14,45 Jerzy Pukowski

23,23,98 Krzysztof Talik

23,42,10 Jakub Krajewski

25,00,63 Sebastian Korczyk

27,31,30 Zofia Gutek

28,27,26 Beata Michalska-Kasperkiewicz

28,27,28 Paweł Kasperkiewicz

32,13,99 Kazimierz Ślęk

32,23,09 Katarzyna Szczerba

32,55,00 Zbigniew Mastalski - Fanklub Speleoklubu Bielsko-Biała

35,41,20 Agnieszka Wróbel

35,56,30 Wojciech Stachowiak

39,00,00 Katarzyna Wrzeszc-Olejnik

Brak pomiaru - Zdzisław Grebl

14,56.41 Paweł Ćwiklicki - Osoba Towarzysząca

15,02,37 Michał Ganszer

19,46,78 Jerzy Ganszer

20,03,52 Jerzy Pukowski

20,40,60 Zofia Gutek

23,45,00 Zbigniew Mastalski - Fanklub Speleoklubu Bielsko-Biała

24,01,39 Rafał Konior

24,55,08 Piotr Skrudlik

27,23,16 Adam Kucharczyk

34,52,08 Zofia Skrudlik

37,35,35 Tomasz Habdas - Osoba Towarzysząca

Trasa nieukończona - Wanda Ganszer -Fanklub Speleoklubu Bielsko-Biała

Trasa nieukończona - Dawid Janiszewski - Sądecki Klub Taternictwa Jaskiniowego

Szyndzielnia 36,01,30 Zofia Gutek

38,38,44 Michał Ganszer

43,02,53 Jerzy Ganszer

44,52,33 Jerzy Pukowski

26,30,00 Krzysztof Talik

30,27,25 Michał Ganszer

32,13,30 Zofia Gutek

32,43,17 Jerzy Ganszer

 

Gaiki /amfiteatr/ 31,47,72 Jakub Krajewski

32,43,42 Jerzy Ganszer

Trasa nie ukończona - Jerzy Pukowski

28,57,76 Jerzy Ganszer

29,29,76 Zofia Gutek

29,41,35 Jerzy Pukowski

49,50,87 Wanda Ganszer - Fanklub Speleoklubu Bielsko-Biała

Trasa nie ukończona - Michał Ganszer

Łazek   13,08,62 Michał Ganszer

15,43,75 Sebastian Korczyk

16,28,33 Jerzy Ganszer

19,02,24 Jerzy Pukowski

19,55,02 Zbigniew Mastalski - Fanklub Speleoklubu Bielsko-Biała

20,11,88 Rafał Konior

23,07,50 Zofia Gutek

29,35,81 Mikołaj Korczyk - Sekcja Młodzieżowa Przy Speleoklubie Bielsko-Biała

29,35,81 Ines Korczyk - Fanklub Speleoklubu Bielsko-Biała

35,04,66 Jadwiga Micherdzińska

Brak pomiaru czasu - Roman Urdzon - Czechowickie Towarzystwo Cyklistów

Brak pomiaru czasu - Borys Witański - Sekcja Młodzieżowa

Brak pomiaru czasu - Ludmiła Witańska - Fanklub Speleoklubu Bielsko-Biała

Brak pomiaru czasu - Zdzisław Grebl

Brak pomiaru czasu - Ewa Szarowicz - Osoba Towarzysząca

Brak pomiaru czasu - Paweł Kasperkiewicz

Brak pomiaru czasu - Beata Michalska-Kasperkiewicz

Trasa nieukończona - Wanda Ganszer - Fanklub Speleoklubu Bielsko-Biała

Trasa nieukończona - Agnieszka Wróbel

Trasa nieukończona - Jakub Krajewski

Trasa nieukończona - Filip Nikiel - Sekcja Młodzieżowa

Trasa nieukończona - Błażej Nikiel

Borowina   17,53,81 Sebastian Korczyk

19,14,67 Jerzy Ganszer

21,30,55 Jerzy Pukowski

25,37,00 Zbigniew Mastalski - Fanklub Speleoklubu Bielsko-Biała

27,37,15 Jakub Krajewski

28,41,00 Dawid Janiszewski - Osoba Towarzysząca

93,33,10 Mikołaj Korczyk - Sekcja Młodzieżowa

104,30,00 Ines Korczyk - Fanklub Speleoklubu Bielsko-Biała

Trasa nie ukończona - Agnieszka Wróbel

Trasa nie ukończona - Beata Michalska-Kasperkiewicz

Trasa nie ukończona - Paweł Kasperkiewicz

Trasa nie ukończona - Zdzisław Grebl

Trasa nie ukończona - Beata Burdynowska - Weteran

Czantoria 25,42,06 Michał Ganszer

32,03,93 Jerzy Ganszer

34,24,52 Jerzy Pukowski

35,44,50 Zofia Gutek

37,14,72 Jakub Krajewski

46,01,80 Zdzisław Grebl

Brak pomiaru - Osoba utajniona nr 3

Brak pomiaru - Aleksandra Chruściel - Alpenverein

Brak pomiaru - Krzysztof Banot - Klub Alpinistyczny Grupe Beskidzkiej GOPR

24,38,00 Krzysztof Talik

28,21,98 Jerzy Ganszer

28,48,60 Zofia Gutek

29,30,17 Jerzy Pukowski

29,45,00 Sebastian Korczyk

42,51,00 Żaneta Stwora - Osoba Towarzysząca

Brak pomiaru - Beata Burdynowska - Weteran

Skrzyczne 57,00,00 Mateusz Knap - Skialpinistyczny Klub Kandahar

57,00,00 Michał Ganszer

1,57,50,85 Jerzy Ganszer

1,57,34,91 Jerzy Pukowski

brak pomiaru - Zofia Gutek

brak pomiaru - Aleksandra Chruściel - Alpenverein

brak pomiaru - Krzysztof Banot - Klub Alpinistyczny Grupy Beskidzkiej GOPR

41,08,00 Krzysztof Talik

46,40,00 Zofia Gutek

48,42,96 Jerzy Ganszer

55,02,60 Gabriela Gajna - Były Członek Klubu

55,46,15 Jerzy Pukowski

Małe Skrzyczne 39,13,56 Michał Ganszer

44,08,20 Jerzy Ganszer

44,10,00 Adam Marcinków

46,08,20 Zofia Chruściel

47,25,00 Krzysztof Talik

47,36,99 Jerzy Pukowski

49,50,97 Błażej Nikiel

50,54,05 Jakub Krajewski

54,55,00 Marcin Smaga - Osoba Towarzysząca

56,21,22 Przemysław Czerwiński - Osoba Towarzysząca

60,10,00 Wojciech Stachowiak

60,11,32 Katarzyna Szczerba

61,57,57 Zbigniew Mastalski - Fanklub Speleoklubu Bielsko-Biała

61,59,59 Agnieszka Wróbel

67,07,32,81 Kazimierz Ślęk

Brak pomiaru - osoba SBB /3/

Brak pomiaru - Jakub Pysz - Stowarzyszenie Ochrony Jaskiń "Grupa Malinka"

Brak pomiaru - Beata Michalska-Kasperkiewicz

Brak pomiaru - Krzysztof Handzlik

Brak pomiaru - Sebastian Korczyk

Brak pomiaru - Marcin Makarewicz - Osoba Towarzysząca

Trasa nie ukończona - Katarzyna Wrzeszcz-Olejnik

Trasa nie ukończona - Paweł Kasperkiewicz

Trasa nie ukończona - Wanda Ganszer - Fanklub Speleoklubu Bielsko-Biała

 
Palenica 41,30,40 Beata Michalska-Kasperkiewicz

41,30,40 Paweł Kasperkiewicz

44,40,44 Agnieszka Wróbel

20,16,07  Michał Ganszer

22,02,81 Sebastian Korczyk

24,26,49  Jerzy Ganszer

24,47,34  Jakub Krajewski

26,50,50  Zofia Gutek

31,20,45 Paweł Kasperkiewicz

33,02,04  Rafał Konior

134,09,00  Mikołaj Korczyk - Sekcja Młodziezowa

134,29,00  Ines Korczyk - Fanklub Speleoklubu Bielsko-Biała

Brak pomiaru  Jerzy Pukowski


Poniżej nieoficjalne wyniki biegów trasą "na wprost" . Wyniki nie wliczają się w Puchar!

26,47,16  Jerzy Ganszer

27,07,94  Sebastian Korczyk

31,06,00 Rafał Konior

31,30,00 Kazimierz Ślęk

32,23,66 Jerzy Pukowski

 



 

   

Puchar 10 Wzniesień

  Rekord tr. zimowej Rekord tr. letniej
Nazwa Den. Opis Autor trasy Czas Rok Czas Rok
Żar 296 Start - lico wyjazdu z dolnej stacji, meta - lico wjazdu do górnej stacji kolejki linowej. Jerzy Ganszer 17,21,18 2012 13,05,94 2012
Golgota

dł. 1270 m

339 Start - lico "wyższe" dolnej stacji orczyka i lico "niższe" budki u góry /na wyższym odcinku - ponad polaną , tam gdzie kończy się wyciąg VI i zaczyna trasa "8" - to miejsce nazywa się "Pośredni" Jerzy Ganszer 16,35,00 2008 14,50,81 2012
Szyndzielnia 449 Start odbywa się od dotknięcia  ręką lub kijkiem budynku kamiennego dolnej stacji kolejki, meta to górna stara stacja /kamienna/ dotkniecie ręką lub kijkiem. Jerzy Koczur 28.00,00 2010 23,00,00 2009
Gaiki - amfiteatr 346 Start - od lica asfaltu poniżej amfiteatru - bezpośrednio po lewej stronie amfiteatru - koło kapliczki skręt w prawo i główną drogą /odchodzącą lekko w lewo/ na grań do szlaków. Meta przy buku z podwójnym szlakiem turystycznym. Wacław Michalski  --  -- 19,54,69 2011
Łazek 257 Start na moście za kościołem /kaplicą/ w Jaworzu Nałężu, dalej chwilę asfaltem, skręt w prawo szlakiem, w górnej części leśną drogą na szczyt /tam jest kamienny słupek/. Zdzisław Grebl 40,00,00 2010 13,46,50  2012
Borowina

dł. 1320 m

267 Start Jaworze Górne tam gdzie zaczyna się ulica Panoramiczna, asfaltem do lasu, w prawo na polankę i bardzo stromą  ścieżką u góry słabo widoczną do szerokiej gruntowej drogi /zakręt/. Piotr Gawłowski 35,20,81 2012 18,50,00 2010
Czantoria 484 Start przy budce /lico/ tam gdzie kończą się schody ponad dolną stacją wyciągu, natomiast meta - narożnik płotka /lico/ przy górnej stacji wyciągu /górny narożnik, przed wielkim masztem/ - tam zaczyna się trasa narciarska "przez las" Michał Ganszer 27,29,32 2012 20,55,37 2011
Skrzyczne 742

Start w Szczyrku, równo z licem budynku (nie: peronu) dolnej stacji kolejki krzesełkowej. Meta równo z licem budynku (nie: peronu) górnej stacji.

Michał Ganszer 1,12,18,04 2012 38,35,31 2012
Małe Skrzyczne 590 JG

548MG

555 JP

Start to lico potoku na dole, meta to dotknięcie ręką lub kijkiem wieży u góry.  Jerzy Ganszer        
Grojec

Starty od 2013 zawieszone

229 Start przy "ziemiance, bunkrze" na ul. Grojec w Żywcu, w lewo asfaltem na Średni Grojec /tam stoi duży krzyż, który obiegamy od sreony zachodniej/, dalej na główny szczyt /chwilę się obniżamy/. Meta - dotykamy krzyża na szczycie. Tutaj - http://www.jeziorski.cba.pl/__WKG.php są inne szczegóły.    Maciej Jeziorski  --  -- 22,04,25  2012
Palenica 270 Start to lico trafostacji /po prawej/- tam jest zakręt drogi asfaltowej, potem biegniemy do zapory /prawą stroną/- a potem dowolnie w górę na szczyt. Na szczycie jest kamienny słupek granitowy.   Sebastian Korczyk  --  -- 21,24,38 2012

 

Poniżej - "archiwum"

2012 - uwzględnia się tylko najlepsze czasy danego zawodnika w danym sezonie!

 

  Narty 2012 Piechota 2012
Żar 17,21,18 Michał Ganszer

19,38,00 Błażej Nikiel

20,17,10 Zofia Chruściel

20,23,39 Jerzy Ganszer

21,15,12 Jerzy Pukowski

21,18,88 Sebastian Korczyk

23,00,83 Paweł Ćwiklicki - Osoba Towarzysząca

29,03,98 Kazimierz Ślęk

40,19,00 Zbigniew Mastalski - Klub Żeglarski Halny

Brak pomiaru - Jakub Krajewski

Brak pomiaru - Borys Witański

Brak pomiaru - Zdzisław Grebl

13,05,94 Michał Ganszer

15,13,40 Błażej Nikiel

16,31,91 Marcin Mastalski - Osoba Towarzysząca

17,01,17 Jerzy Ganszer

17,21,65 Jerzy Pukowski

17,50,40 Jerzy Koczur

18,29,25 Jakub Krajewski

18,36,90 Zofia Chruściel

18,55.00 Adam Kucharczyk

19,22,88 Zofia Walczyk - Osoba Towarzysząca

19,36,00 Tomasz Habdas - Osoba Towarzysząca

20,08,50 Zbigniew Mastalski - Klub Żeglarski Halny

20,57,30 Gabriela Gajny

21,35,00 Marcin Gryzełko

22,10,00 Kazimierz Ślęk

23,00,00 Rafał Konior

23,47,17 Filip Nikiel - Osoba Towarzysząca

Trasa nie ukończona - Wanda Ganszer - Fanklub Speleoklubu Bielsko-Biała

 

Golgota 19,51,45 Michał Ganszer

23,18,51 Jerzy Pukowski

23,56,89 Jerzy Ganszer

24,46,33 Błażej Nikiel

25,24,07 Jakub Krajewski

25,48,50 Zofia Chruściel

30,31,16 Beata Michalska-Kasperkiewicz

30,31,18 Paweł Kasperkiewicz

31,44,28 Przemysław Czerwiński - Osoba Towarzysząca

32,00,01 Zdzisław Grebl

37,50,72 Zbigniew Mastalski - Klub Żeglarski Halny

Brak pomiaru - Kazimierz Ślęk

Trasa nie ukończona - Krzysztof Handzlik

14,50,81 Michał Ganszer

17,03,35 Błażej Nikiel

18,27,00 Krzysztof Górski

18,39,00 Krzysztof Borgieł

19,02,06 Jerzy Ganszer

19,35,85 Jakub Krajewski

20,09,00 Łukasz Kubica - Osoba Towarzysząca

20,25,17 Jerzy Pukowski

21,13,00 Agnieszka Byrtek

21,19,00 Zofia Chruściel

21,43,31 Zbigniew Mastalski - Klub Żeglarski Halny

23,50,13 Sebastian Korczyk

26,24,00 Marcin Gryzełko

26,30,00 Kazimierz Ślęk

27,07,47 Rafał Konior

27,50,00 Filip Nikiel - Osoba Towarzysząca

28,40,00 Jadwiga Micherdzińska

28,49,61 Agnieszka Wróbel - Fanklub Speleoklubu Bielsko-Biała

Trasy nie ukończono - Zdzisław Grebl

Trasy nie ukończono - Wanda Ganszer - Fanklub Speleoklubu Bielsko-Biała

Trasy nie ukończono - Tomasz Habdas - Osoba Towarzysząca

Szyndzielnia 42,40,83 Jerzy Ganszer

44,47,30 Zofia Chruściel

1,08,12,62 Marcin Mastalski - Osoba Towarzysząca

1,08,12,62 Michał Ganszer

1,48,12,24 Beata Michalska-Kasperkiewicz

1,49,22,22 Paweł Kasperkiewicz

Brak pomiaru - Jarosław Gutek

Brak pomiaru - Robert Bereta

Brak pomiaru - Jakub Krajewski

Brak pomiaru - Zdzisław Grebl

Brak pomiaru - Wacław Michalski

28,08,21 Michał Ganszer

33,19,20 Zofia Chruściel

Gaiki /amfiteatr/   22,00,44 Sebastian Korczyk

22,19,45 Jakub Krajewski

22,33,70 Jerzy Pukowski

23,28,35 Jerzy Ganszer

24,53,40 Zofia Chruściel

31,14,78 Kazimierz Ślęk

31,29,00 Zbigniew Mastalski

33,06,60 Rafał Konior

35,08,14 Beata Burdynowska

Brak pomiaru - Zofia Chruściel

Trasy nie ukończono - Wanda Ganszer - Fanklub Speleoklubu Bielsko-Biała

 

Łazek   13,46,50 Michał Ganszer

15,00,00 Borys Witański - Osoba Towarzysząca

16,14,37 Sebastian Korczyk

16,44,21 Jerzy Ganszer

17,04,85 Marcin Mastalski - Osoba Towarzyszaca

17,17,00 Krzysztof Gajny

17,19,69 Jerzy Koczur

17,44,14 Jerzy Pukowski

17,50,00 Gabriela Gajny

17,57,86 Jakub Krajewski

18,00,16 Aleksandra Chruściel - Alpenverein

19,28,30 Zofia Chruściel

21,01,00 Beata Michalska-Kasperkiewicz

21,01,05 Paweł Kasperkiewicz

21,02,46 Agnieszka Wróbel - Fanklub Speleoklubu Bielsko-Biała

21,13,50 Zdzisław Grebl

22,30,04 Zbigniew Mastalski - Klub Żeglarski Halny

22,48,45 Rafał Konior

23,46,60 Beata Michalska-Kasperkiewicz

28,45,00 Katarzyna Konior - Osoba Towarzysząca

28,47,31 Zofia Skrudlik

32,00,00 Ludmiła Witańska - Fanklub Speleoklubu Bielsko-Biała

33,39,00 Mikołaj Korczyk - Osoba Towarzysząca

33,39,00 Ines Korczyk - Fanklub Speleoklubu Bielsko-Biała

35,20,05 Wanda Ganszer - Fanklub Speleoklubu Bielsko-Biała

Borowina 35,20,81 Michał Ganszer

36,13,48 Jerzy Ganszer

38,00,00 Beata Michalska-Kasperkiewicz

Trasy nie ukończono - Zdzisław Grebl

19,13,64 Jerzy Ganszer

19,15,95 Borys Witański - Osoba Towarzysząca

20,10,50 Sebastian Korczyk

21,36,80 Zofia Chruściel

21,37,45 Michał Ganszer

21,57,01 Jerzy Pukowski

25,26,00 Zbigniew Mastalski - Klub Żeglarski Halny

27,00.00 Rafał Konior

27,15,00 Beata Burdynowska - Weteran

32,36,00 Beata Michalska-Kasperkiewicz

39,36,07 Paweł Kasperkiewicz

45,11,25 Mikołaj Korczyk - Osoba Towarzysząca

45,11,25 Ines Korczyk - Fanklub Speleoklubu Bielsko-Biała

Trasy nie ukończono - Zdzisław Grebl

Czantoria 27,29,32 Michał Ganszer

32,25,99 Zofia Chruściel

32,30,99 Jerzy Ganszer

33,46,98 Jakub Krajewski

35,27,10 Jerzy Pukowski

49.00.00 Zdzisław Grebl

52,35,35 Kazimierz Ślęk

Brak pomiaru - Ewa Konderla

Trasy nie ukończono - Wanda Ganszer - Fanklub Speleoklubu Bielsko-Biała

22,30,56 Michał Ganszer

24,40,57 Jakub Krajewski

25,54,01 Jerzy Ganszer

26.41,00 Sebastian Korczyk

26,43,28 Jerzy Pukowski

28,40,10 Zofia Chruściel

30,13,00 Członek SBB /3/

30,30,00 Zbigniew Mastalski - Klub Żeglarzy Halny

34,00,00 Kazimierz Ślęk

35,08,14 Beata Burdynowska - Weteran

36,15,06 Rafał Konior

42,33,79 Tomasz Habdas - Osoba Towarzysząca

Brak pomiaru - Marcin Gryzełko

Trasy nie ukończono - Wanda Ganszer - Fanklub Speleoklubu Bielsko-Biała

Skrzyczne 1,12,18,04 Jerzy Ganszer

1,15,27,70 Jerzy Pukowski

Trasy nie ukończono - Osoba utajniona nr 2

Trasy nie ukończono - Jakub Krajewski

Trasy nie ukończono - Paweł Kasperkiewicz

Trasy nie ukończono - Beata Michalska-Kasperkiewicz

Trasy nie ukończono - Zdzisław Grebl

Trasy nie ukończono - Paweł Majewski - Osoba Towarzysząca

Trasy nie ukończono - Jakub Krajewski

38,35,31 Michał Ganszer

46,54,00 Sebastian Korczyk

49,28,10 Zofia Chruściel

50,00,00 Jakub Krajewski

Trasy nie ukończono - Beata Burdynowska - Weteran

Trasy nie ukończono - Stanisław Misztal - Speleoklub "Aven" Sosnowiec

Trasy nie ukończono - Rafał Konior

Trasy nie ukończono - Jerzy Koczur

 

 

Grojec   22,04,25 Sebastian Korczyk

Trasa nie ukończona - Urszula Mastalska - Osoba Towarzysząca

Trasa nie ukończona - Jerzy Ganszer

Palenica   21,24,38 Michał Ganszer

22,39,69 Sebastian Korczyk

24,44,48 Jerzy Ganszer

30,53,20 Jerzy Pukowski

32,36,00 Zofia Chruściel

34,51,20 Rafał Konior

35,55,18 Beata Michalska-Kasperkiewicz

Brak pomiaru czasu - Jakub Krajewski

Brak pomiaru czasu - Paweł Kasperkiewicz

Trasy nie ukończono - Maryla Nawrocka - Osoba Towarzysząca

Trasy nie ukończono - Ines korczyk - Fanklub Speleoklubu Bielsko-Biała

Trasy nie ukończono - Mikołaj Korczyk - Osoba Towarzysząca

Trasy nie ukończono - Katarzyna Wrzeszcz-Olejnik

Trasy nie ukończono - Bartosz Olejnik - Osoba Towarzysząca

Trasy nie ukończono - Zdzisław Grebl

 

 


2011

W tym roku uwzględnia się tylko najlepsze czasy danego zawodnika.

Żar Golgota
Na nartach podejście  Na piechotę podejście Na nartach podejście Na piechotę podejście
17,31,19 Michał Ganszer

18,50,00 Maciej 'JEZIO' Jeziorski

20,30,78 Jerzy Ganszer

20,39,17 Jakub Krajewski

23,17,10 - Piotr Majchrzak - Klub Wysokogórski Warszawa

23,27,78 Paweł Kasperkiewicz

24,12,30 Zofia Chruściel

26,20,00 Jerzy Pukowski

27,00,00 Beata Michalska-Kasperkiewicz

32,00,00 Zdzisław Grebl

32,19,99 Ula Tebin

50,00,00 Zdzisław Grebl

50,36,55 Wanda Ganszer - Fanklub Speleoklubu Bielsko-Biała

Brak pomiaru - Joanna Markiewicz - Osoba Towarzysząca

Brak pomiaru - Krzysztof Handzlik

Brak pomiaru - Wacław Michalski

Brak pomiaru  - Gabriela Michalska

Brak pomiaru - Martyna Michalska - Osoba Towarzysząca

Trasa nie ukończona - Borys Witański - Osoba Towarzysząca

14,09,50 Michał Ganszer

15,09,00 Maciej 'JEZIO' Jeziorski

16,21,62 Sebastian Korczyk

16,23,45 Jakub Krajewski

17,48,94 Jerzy Ganszer

18,15,38 Krzysztof Borgieł

19,18,10 Zofia Chruściel

20,04,00 Jerzy Pukowski

20,10,43 Ula Tebin

21,26,78 Paweł Kasperkiewicz

21,27,05 Beata Michalska-Kasperkiewicz

23,23,60 Kazimierz Ślęk

23,40,94 Zofia Skrudlik

24,12,00 Katarzyna Wrzeszcz-Olejnik

25,45,00 Rafał Konior - Były Członek Klubu

26,17,00 Zbigniew Mastalski - Klub Żeglarski Halny

Trasy nie ukończono - Wanda Ganszer

Trasy nie ukończono - Beata Burdynowska - Weteran

Trasy nie ukończono - Gabriela Gajny

20,35,46 Michał Ganszer

22,10,02 Krzysztof Handzlik

24,10,71 Jakub Krajewski

24,46,73 Jerzy Ganszer

28,30,00 Jerzy Pukowski

33,00,00 Ewa Chylaszek-Brylska

33,00,00 Beata Michalska-Kasperkiewicz

33,00,00 Paweł Kasperkiewicz

trasy nie ukończono - Zbigniew Mastalski - Klub Żeglarski Halny

 

 

15,42,69 Michał Ganszer

18,56,81 Sebastian Korczyk

19,47,04 Jakub Krajewski

19,55,18 Jerzy Ganszer

21,25,30 Zofia Chruściel

22,38,30 Jerzy Pukowski

23,28,72 Katarzyna Jasionek

23,29,22 Katarzyna Szczerba

24,18,00 Wojciech Stachowiak

25,14,17 Ula Tebin

30,54,11 Zofia Skrudlik

31,39,89 Beata Michalska-Kasperkiewicz

31,55,02 Kazimierz Ślęk

32,01,00 Rafał Konior - Były Członek Klubu

Trasy nie ukończono - Wanda Ganszer - Fanklub Speleoklubu Bielsko-Biała

Trasy nie ukończono - Jerzy Ganszer

 

 

 

 Szyndzielnia Amfiteatr
Na nartach podejście Na piechotę podejście Na nartach podejście Na piechotę podejście
  28,35,87 Michał Ganszer

30,00,00 Tomasz Stryczek

31,17,77 Jakub Krajewski

40,00,00 Marta Krajewska - Osoba Towarzysząca

  19,54,69 Michał Ganszer

21,24,69 Jakub Krajewski

26,39,53 Jerzy Ganszer

27,27,09 Jerzy Pukowski

27,44,70 Zofia Chruściel

34,35,00 Robert Konior - Były Członek Klubu

 

Łazek Borowina
Na nartach podejście Na piechotę podejście Na nartach podejście Na piechotę podejście
  13,57,94 Michał Ganszer

15,56,12 Sebastian Korczyk

16,31,63 Jakub Krajewski

19,12,10 Jerzy Pukowski

19,13,13 Beata Michalska-Kasperkiewicz

20,46,10 Zofia Chruściel

23,23,13 Paweł Kasperkiewicz

25,13,00 Rafał Konior - Były Członek Klubu

25,28,78 Jerzy Ganszer

25,33,48 Kazimierz Ślęk

26,18,17 Ula Tebin

29,51,00 Zdzisław Grebl

Brak pomiaru - Ludmiła Witańska - Fanklub Speleoklubu Bielsko-Biała

Trasy  nie ukończono - Beata Burdynowska - Weteran

  19,10,32 Michał Ganszer

19,37,70 Krzysztof Borgieł

19,42,33 Jakub Krajewski

19,47,38 Sebastian Korczyk

21,51,18 Jerzy Ganszer

22,48,00 Krzysztof Gajny

13,43,90 Zofia chruściel

24,00,00 Piotr Smoczyński

24,44,03 Jerzy Pukowski

25,30,00 Zdzisław Grebl

Trasy nie ukończono Gabriela Gajny

Trasy nie ukończono Robert Gajny - Osoba Towarzysząca

Trasy nie ukończył Piotr Gawłowski - weteran

Trasy nie ukończyła Ines Korczyk - Fanklub Speleoklubu Bielsko-Biała

Trasy nie ukończył Mikołaj Korczyk - Osoba Towarzuysząca

 

Czantoria Skrzyczne
Na nartach podejście Na piechotę podejście Na nartach podejście Na piechotę podejście
27,43,44 Michał Ganszer

32,02,20 Zofia Chruściel

32,14,08 Jerzy Ganszer

34,55,78 Jakub Krajewski

35,44,08 Jerzy Pukowski

44,00,00 Zdzisław Grebl

45,00,00 Piotr Majchrzak - Klub Wysokogórski Warszawa

48,00,00 Aleksandra Majchrzak - Osoba Towarzysząca

51,00,00 Marcin Mastalski - Osoba Towarzysząca

56,00,00 Paweł Kasperkiewicz

56,00,00 Beata Michalska-Kasperkiewicz

brak pomiaru - Aleksander Chruściel

brak pomiaru - Martyna Michalska - Osoba Towarzysząca

brak pomiaru - Wacław Michalski

trasy nie ukończono - Wanda Ganszer - Fanklub Speleoklubu Bielsko-Biała

20,55,37 Michał Ganszer

23,24,00 Krzysztof Banot - Klub Alpinistyczny Grupy Beskidzkiej GOPR

25,06,15 Jakub Krajewski

26,30,67 Jerzy Ganszer

27,38,87 Sebastian Korczyk

28,11,29 Jerzy Pukowski

28,20,00 Zofia Chruściel

30,08,70 Ewa Konderla

36,44,76 Kazimierz Ślęk

37,46,81 Beata Michalska-Kasperkiewicz

37,46,81 Paweł Kasperkiewicz

40,23,00 Rafał Konior - Były Członek Klubu

  38,51,73 Michał Ganszer

45,04,56 Sebastian Korczyk

49,00,00 Jakub Krajewski

50,21,00 Zofia Chruściel

116,00,00 Adam Kucharczyk

 

 Grojec Palenica
Na nartach podejście Na piechotę podejście Na nartach podejście Na piechotę podejście
  22,57,94 Michał Ganszer

23,10,99 Jakub Krajewski

23,12,44 Sebastian Korczyk

23,21,68 Jerzy Ganszer

27,10,99 Krzysztof Handzlik

28,56,25 Katarzyna Szczerba

28,56,25 Wojciech Stachowiak

29,26,31 Adam Marcinków

33,21,00 Ula Tebin

33,31,80 Zofia Chruściel

43,39,42 Zbigniew Mastalski - Klub Żeglarski Halny

55,58,00 Maciej 'JEZIO' Jeziorski

55,58,00 Mateusz Jeziorski - Osoba Towarzysząca

  22,38,39 Michał Ganszer

22,49,69 Sebastian Korczyk

26,38,42 Krzysztof Borgieł

26,38,42 Daniel Dziech - Osoba Towarzysząca

28,28,43 Jerzy Pukowski

30,55,00 Zofia Chruściel

34,45,08 Ula Tebin

34,45,08 Jerzy Ganszer

51,22,50 Ines Korczyk - Osoba Towarzysząca

Brak pomiaru - Beata Michalska-Kasperkiewicz

Brak pomiaru - Paweł Kasperkiewicz

Brak pomiaru - Zdzisław Grebl

Trasy nie ukończyła Ludmiła Witańska - Fanklub Speleoklubu Bielsko-Biała

Trasa na Grodziec nad Żywcem powstała na wniosek Macieja Jeziorskiego. Tutaj - http://www.jeziorski.cba.pl/__WKG.php jest opis trasy.

Trasa na Palenicę nad Wapienicą powstała na wniosek Sebastiana Korczyka. Poniżej proponowany opis trasy, uwaga autor jeszcze musi dokładnie wyznaczyć start i metę!

Tutaj dodatkowe dane do trasy /Ganszera/ - start to lico trafostacji /po prawej/, potem biegniemy do zapory - a potem dowolnie w górę na szczyt. Na szczycie jest kamienny słupek granitowy.  

_______ 

Trasa na Skrzyczne

Start w Szczyrku, równo z licem budynku (nie: peronu) dolnej stacji kolejki krzesełkowej.

Meta równo z licem budynku (nie: peronu) górnej stacji.

Poniżej opis trasy napisany przez Sebastiana Korczyka, którą ekipa przebyła dnia 2011.08.31 r. Uwaga trasa poniżej podana nie musi się pokrywać z trasami innych zawodników. 

Start w Szczyrku, równo z licem budynku (nie: peronu) dolnej stacji kolejki krzesełkowej.
Do Hali Jaworzyna trasa wiedzie wzdłuż kolejki: ścieżką po prawej stronie podpór.
Górną stację pierwszego odcinka kolejki mijamy z lewej strony, wchodząc na niebieski szlak turystyczny. Ze szlaku odbijamy w prawo w miejscu, gdzie przecina się on z wyciągiem orczykowym. Dalej wzdłuż wyciągu (bezpośrednio pod nim lub polaną po jego prawej stronie). Tuż przed końcem wyciągu skręcamy w prawo, w stronę znajdującej się obok szczytowej stacji kolejki krzesełkowej.
Meta równo z licem budynku (nie: peronu) tejże stacji.
 

______

Uściślono start i metę na Szyndzielni: start odbywa się od dotknięcia  ręką lub kijkiem budynku kamiennego dolnej stacji kolejki, meta to górna stara stacja /kamienna/ dotkniecie ręką lub kijkiem.

Precyzuje się "zjawisko wynoszenia nart"- zawodnika klasyfikuje się do "podejścia na nartach" - uwaga na pewnym odcinku narty należy użyć na śniegu!


2010

Żar - narty

Data Czas Zawodnik Uwagi
2010.12.08 17 minut 37,85 sekund Michał Ganszer  
2010.03.04 17 minut 40,00 sekund Zofia Chruściel czas szacowany !
2010.12.29 17 minut 57,07 sekund Michał Ganszer  
2010.12.12 18 minut 39,00 sekund Maciej 'JEZIO' Jeziorski  
2010.12.08 18 minut 42,78 sekund Błażej Nikiel  
2010.12.28 20 minut 04,00 sekund Maciej 'JEZIO' Jeziorski  
2010.03.04 20 minut 14,78 sekund Jerzy Ganszer  
2010.12.27 20 minut 22,00 sekund Maciej 'JEZIO' Jeziorski  
2010.03.04 20 minut 26,25 sekund Michał Ganszer  
2010.12.11 20 minut 23,00 sekund Maciej 'JEZIO' Jeziorski  
2010.12.08 20 minut 32,43 sekund Jerzy Ganszer  
2010.01.21 20 minut 35,52 sekund Michał Ganszer  
2010.12.06 20 minut 43,00 sekund Maciej 'JEZIO' Jeziorski  
2010.12.21 21 minut 13,00 sekund Maciej 'JEZIO' Jeziorski  
2010.01.25 21 minut 25,00 sekund Paweł Kasperkiewicz  
2010.01.21 21 minut 48,00 sekund Paweł Kasperkiewicz  
2010.12.03 21 minut 50,00 sekund Maciej 'JEZIO' Jeziorski  
2010.03.04 22 minut 12,76 sekund Paweł Kasperkiewicz  
2010.12.31 22 minut 22,00 sekund Maciej 'JEZIO' Jeziorski  
2010.12.10 22 minut 30,00 sekund Maciej 'JEZIO' Jeziorski  
2010.12.23 22 minut 30,45 sekund Jerzy Ganszer  
2010.01.02 22 minut 57,14 sekund Michał Ganszer  
2010.12.06 23 minut 00,00 sekund Maciej 'JEZIO' Jeziorski  
2010.12.08 23 minut 24,40 sekund Zofia Chruściel  
2010.12.02 23 minut 29,00 sekund Maciej 'JEZIO' Jeziorski  
2010.03.03 23 minut 50,00 sekund Piotr Majchrzak - Były Członek Klubu  
2010.01.21 24 minut 00,16 sekund Jerzy Ganszer  
2010.03.04 24 minut 05,00 sekund Jakub Krajewski  
2010.12.30 24 minut 32,00 sekund Maciej 'JEZIO' Jeziorski  
2010.03.24 24 minut 41,40 sekund Jerzy Ganszer  
2010.03.24 25 minut 10,40 sekund Zofia Chruściel Wynik niedokładny
2010.03.04 26 minut 00,00 sekund Jerzy Pukowski "wynik około"
2010.01.02 26 minut 49,80 sekund Jerzy Ganszer  
2010.12.25 27 minut 22,20 sekund Piotr Majchrzak - Klub Wysokogórski Warszawa Akcja "niezależna"
2010.01.21 27 minut 53,00 sekund Beata Michalska  
2010.01.21 28 minut 02,51 sekund Jerzy Pukowski "wynik został obliczony w pamięci"
2010.03.24 28 minut 40,00 sekund Jerzy Pukowski Wynik z dokładnością do 3 sekund
2010.03.04 31 minut 12,76 sekund Beata Michalska "wynik około"
2010.01.02 45 minut 00,00 sekund Zbigniew Mastalski - Jacht Klub Halny Bielsko-Biała  
2010.12.25 brak pomiaru Michał Ganszer  
2010.12.25 brak pomiaru Jerzy Ganszer  
2010.12.23 brak pomiaru Jerzy Pukowski  
2010.01.21 brak pomiaru Kazimierz Ślęk  
2010.01.21 brak pomiaru Tomasz Pukowski  

Żar - piechota

Data Czas Zawodnik Uwagi
2010.09.22 14 minut 31,59 sekund Michał Ganszer  
2010.06.17 15 minut 23,82 sekund Michał Ganszer  
2010.06.17 15 minut 28,00 sekund Aleksandra Chruściel - Speleoklub Dąbrowa Górnicza  
2010.10.30 15 minut 29,68 sekund Michał Ganszer
2010.09.22 16 minut 02,16 sekund Jerzy Koczur
2010.06.17 16 minut 02,73 sekund Jakub Krajewski  
2010.06.17 16 minut 55,05 sekund Paweł Kasperkiewicz  
2010.06.17 17 minut 01,02 sekund Jerzy Ganszer  
2010.09.22 17 minut 24,93 sekund Jerzy Ganszer  
2010.09.22 17 minut 37,66 sekund Krzysztof Gajny  
2010.11.17 17 minut 42,43 sekund Błażej Nikiel  
2010.09.16 18 minut 01,00 sekund Maciej 'JEZIO' Jeziorski  
2010.11.17 18 minut 09,01 sekund Jerzy Ganszer  
2010.05.22 18 minut 06,62 sekund Michał Ganszer  
2010.11.04 18 minut 34,00 sekund Maciej 'JEZIO' Jeziorski  
2010.09.22 18 minut 52,76 sekund Paweł Kasperkiewicz  
2010.06.17 19 minut 00,00 sekund Beata Michalska-Kasperkiewicz  
2010.09.22 19 minut 59,61 sekund Beata Michalska-Kasperkiewicz  
2010.11.17 19 minut 59,99 sekund Zofia Chrusciel  
2010.06.17 20 minut 00,00 sekund Jerzy Pukowski  
2010.09.22 20 minut 01,61 sekund Gabriela Gajny  
2010.11.17 20 minut 51,47 sekund Jakub Krajewski Pobłądził we mgle!
2010.09.14 20 minut 53,00 sekund Maciej 'JEZIO' Jeziorski  
2010.10.30 21 minut 14,55 sekund Jerzy Ganszer  
2010.10.18 21 minut 18,00 sekund Maciej 'JEZIO' Jeziorski  
2010.10.20 21 minut 28,00 sekund Maciej 'JEZIO' Jeziorski  
2010.10.04 21 minut 44,00 sekund Maciej 'JEZIO' Jeziorski  
2010.09.02 21 minut 49,00 sekund Maciej 'JEZIO' Jeziorski  
2010.10.28 21 minut 56,00 sekund Maciej 'JEZIO' Jeziorski  
2010.10.18 22 minut 51,00 sekund Maciej 'JEZIO' Jeziorski  
2010.11.26 23 minut 06,00 sekund Maciej 'JEZIO' Jeziorski  
2010.11.22 23 minut 24,00 sekund Maciej 'JEZIO' Jeziorski  
2010.09.07 23 minut 25,00 sekund Maciej 'JEZIO' Jeziorski  
2010.11.17 23 minut 25,01 sekund Beata Michalska-Kasperkiewicz  
2010.09.21 23 minut 34,00 sekund Maciej 'JEZIO' Jeziorski  
2010.10.02 23 minut 38,00 sekund Maciej 'JEZIO' Jeziorski  
2010.10.18 23 minut 53,00 sekund Maciej 'JEZIO' Jeziorski  
2010.11.17 23 minut 57,00 sekund Maciej 'JEZIO' Jeziorski  
2010.09.29 24 minut 16,00 sekund Maciej 'JEZIO' Jeziorski  
2010.09.11 24 minut 23,00 sekund Michał Ganszer w ramach zawodów /trasa dłuższa/
2010.11.27 24 minut 24,00 sekund Maciej 'JEZIO' Jeziorski  
2010.09.11 24 minut 27,00 sekund Maciej 'JEZIO' Jeziorski  
2010.10.05 24 minut 31,00 sekund Maciej 'JEZIO' Jeziorski  
2010.09.15 24 minut 31,00 sekund Maciej 'JEZIO' Jeziorski  
2010.11.19 24 minut 33,00 sekund Maciej 'JEZIO' Jeziorski  
2010.09.11 24 minut 38,00 sekund Aleksandra Chruściel - Speleoklub Dąbrowa Górnicza w ramach zawodów /trasa dłuższa/
2010.09.08 24 minut 41,00 sekund Maciej 'JEZIO' Jeziorski  
2010.07.14 24 minut 42,00 sekund Maciej 'JEZIO' Jeziorski  
2010.09.28 24 minut 42,00 sekund Maciej 'JEZIO' Jeziorski  
2010.08.25 24 minut 42,00 sekund Maciej 'JEZIO' Jeziorski  
2010.10.29 24 minut 57,00 sekund Maciej 'JEZIO' Jeziorski  
2010.10.25 25 minut 05,00 sekund Maciej 'JEZIO' Jeziorski  
2010.09.11 25 minut 23,48 sekund Jerzy Ganszer podejście z psem ...
2010.08.13 25 minut 42,00 sekund Maciej 'JEZIO' Jeziorski  
2010.11.20 26 minut 06,00 sekund Maciej 'JEZIO' Jeziorski  
2010.08.07 26 minut 13,00 sekund Maciej 'JEZIO' Jeziorski  
2010.08.21 26 minut 14,00 sekund Maciej 'JEZIO' Jeziorski  
2010.11.17 26 minut 23, 18 sekund Filip Nikiel - Osoba Towarzysząca  
2010.11.17 26 minut 24,18 sekund Paweł Kasperkiewicz  
2010.07.10 26 minut 32,00 sekund Maciej 'JEZIO' Jeziorski  
2010.09.12 27 minut 54,00 sekund Maciej 'JEZIO' Jeziorski  
2010.08.18 27 minut 55,00 sekund Maciej 'JEZIO' Jeziorski  
2010.08.24 28 minut 10,00 sekund Maciej 'JEZIO' Jeziorski  
2010.09.03 28 minut 22,00 sekund Maciej 'JEZIO' Jeziorski  
2010.09.11 29 minut 14,00 sekund Zofia Chruściel w ramach zawodów /trasa dłuższa/
2010.10.21 29 minut 29,00 sekund Maciej 'JEZIO' Jeziorski  
2010.11.25 29 minut 32,00 sekund Maciej 'JEZIO' Jeziorski  
2010.11.28 29 minut 58.00 sekund Maciej 'JEZIO' Jeziorski  
2010.10.03 31 minut 07,00 sekund Maciej 'JEZIO' Jeziorski  
2010.09.22 31 minut 54,00 sekund Maciej 'JEZIO' Jeziorski  
2010.09.17 32 minut 16,00 sekund Maciej 'JEZIO' Jeziorski  
2010.11.30 33 minut 00,00 sekund Maciej 'JEZIO' Jeziorski  
2010.10.18 33 minut 07,00 sekund Maciej 'JEZIO' Jeziorski  
2010.08.12 33 minut 16,00 sekund Maciej 'JEZIO' Jeziorski  
2010.07.11 34 minut 06,00 sekund Maciej 'JEZIO' Jeziorski  
2010.08.29 34 minut 15,00 sekund Maciej 'JEZIO' Jeziorski  
2010.07.18 34 minut 16,00 sekund Maciej 'JEZIO' Jeziorski  
2010.08.11 34 minut 22,00 sekund Maciej 'JEZIO' Jeziorski  
2010.07.20 35 minut 00,00 sekund Maciej 'JEZIO' Jeziorski  
2010.07.17 35 minut 02,00 sekund Maciej 'JEZIO' Jeziorski  
2010.08.22 37 minut 06,00 sekund Maciej 'JEZIO' Jeziorski  
2010.08.08 47 minut 08,00 sekund Maciej 'JEZIO' Jeziorski Wariant asfaltowy ok. 6 kilometrów
2010.07.08 brak pomiaru Jerzy Ganszer kłopoty ze stoperem
2010.11.17 trasy nie ukończono Jerzy Pukowski  
2010.09.22 trasy nie ukończono Wojciech Witkowski - Osoba Towarzysząca  
2010.09.22 trasy nie ukończono Magdalena Tomala - Osoba Towarzysząca  
2010.09.22 trasy nie ukończono Jakub Krajewski  
2010.09.22 trasy nie ukończono Beata Burdynowska - Były Członek Klubu  

Golgota - narty

Data Czas Zawodnik Uwagi
2010.04.15 19 minut 59,95 sekund Michał Ganszer  
2010.04.08 20 minut 59,43 sekund Michał Ganszer  
2010.03.01 21 minut 29,45 sekund Krzysztof Handzlik  
2010.04.03 22 minut 32,19 sekund Jerzy Ganszer  
2010.04.08 22 minut 33,53 sekund Jerzy Ganszer  
2010.03.18 22 minut 51,87 sekund Michał Ganszer  
2010.12.22 22 minut 52,22 sekund Jerzy Ganszer  
2010.12.22 22 minut 59,00 sekund Krzysztof Handzlik  
2010.03.01 23 minut 12,37 sekund Jerzy Ganszer  
2010.04.15 23 minut 28,09 sekund Jerzy Ganszer  
2010.02.07 24 minut 22,02 sekund Jerzy Ganszer  
2010.03.18 24 minut 22,00 sekund Marcin Gordel - Speleoklub Dąbrowa Górnicza  
2010.03.18 24 minut 24,00 sekund Paweł Kasperkiewicz  
2010.01.07 24 minut 58,00 sekund Paweł Kasperkiewicz  
2010.01.07 24 minut 59,00 sekund Krzysztof Handzlik  
2010.01.07 25 minut 01,98 sekund Zofia Chruściel  
2010.04.03 25 minut 28,01 sekund Michał Ganszer Śnieg lepił się do fok !
2010.03.18 26 minut 00,00 sekund Tomasz Pukowski  
2010.01.27 26 minut 32,98 sekund Jerzy Ganszer  
2010.03.01 27 minut 00,00 sekund Agnieszka Ściera - Aeroklub Bielsko-Biała  
2010.01.07 27 minut 02,28 sekund Michał Ganszer  
2010.03.18 27 minut 15,00 sekund Jakub Krajewski  
2010.03.01 28 minut 00,00 sekund Piotr Majchrzak - Były Członek Klubu  
2010.03.18 28 minut 18,00 sekund Robert Matejuk - Speleoklub Dąbrowa Górnicza  
2010.03.01 29 minut 58,59 sekund Jakub Krajewski  
2010.03.18 31 minut 00,00 sekund Zbigniew Grzybek  
2010.12.01 31 minut 04,00 sekund Maciej Stanisławski Rozpoczęcie sezonu zimowego
2010.03.18 32 minut 23,00 sekund Beata Michalska  
2010.12.02 35 minut 11,40 sekund Jakub Krajewski  
2010.03.01 36 minut 00,00 sekund Zbigniew Grzybek  
2010.12.02 36 minut 15,03 sekund Jerzy Ganszer  
2010.12.31 85 minut 00,00 sekund Jerzy Ganszer  
2010.12.31 85 minut 00,00 sekund Michał Ganszer  
2010.12.22 brak pomiaru Bartłomiej Chruściel - GOPR Zjazd telemarkiem
2010.12.22 brak pomiaru Aleksandra Chruściel - Speleoklub Dąbrowa Górnicza  
2010.12.22 brak pomiaru Zofia Chruściel  
2010.12.22 brak pomiaru Zdzisław Grebl  
2010.12.22 brak pomiaru Borys Witański - Osoba Towarzysząca  
2010.12.04 brak pomiaru Krzysztof Handzlik  
2010.12.04 brak pomiaru Michał Ganszer  
2010.12.04 brak pomiaru Maciej Stanisławski  
2010.12.04 brak pomiaru Katarzyna Pachocka - Bielski Klub Alpinistyczny  
2010.12.04 brak pomiaru Jakub Krajewski  
2010.12.04 brak pomiaru Jerzy Ganszer  
2010.12.02 brak pomiaru Zdzisław Grebl  
2010.12.02 brak pomiaru Michał Ganszer  
2010.04.08 brak pomiaru Zofia Chruściel  
2010.04.08 brak pomiaru Zdzisław Grebl  
2010.03.18 brak pomiaru Zofia Chruściel  
2010.03.18 brak pomiaru Jerzy Ganszer  
2010.03.01 brak pomiaru Beata Michalska  
2010.03.01 brak pomiaru Paweł Kasperkiewicz  
2010.02.17 brak pomiaru Jerzy Pukowski  
2010.02.17 brak pomiaru Michał Ganszer  
2010.02.17 brak pomiaru Jerzy Ganszer  
2010.02.07 brak pomiaru Jarosław Gutek  
2010.02.04 brak pomiaru Agnieszka Ściera - Aeroklub Bielsko-Biała  
2010.02.04 brak pomiaru Krzysztof Handzlik  
2010.02.04 brak pomiaru Zofia Chrusciel  
2010.02.04 brak pomiaru Jerzy Ganszer  
2010.01.07 brak pomiaru Beata Michalska  
2010.12.02 trasy nie ukończono Jerzy Pukowski "ślizgały mu się foki"
2010.04.15 trasy nie ukończono Jerzy Pukowski  
2010.01.07 trasy nie ukończono Wanda Ganszer - Osoba Towarzysząca  
2010.01.07 trasy nie ukończono Jerzy Ganszer  

Golgota - piechota

Data Czas Zawodnik Uwagi
2010.08.12 16 minut 38,55 sekund Michał Ganszer  
2010.07.19 17 minut 26,87 sekund Michał Ganszer  
2010.09.13 18 minut 41,07 sekund Jakub Krajewski  
2010.08.08 19 minut 00,96 sekund Jakub Krajewski Wynik przybliżony
2010.11.10 19 minut 03,97 sekund Jakub Krajewski  
2010.08.08 19 minut 28,96 sekund Jerzy Ganszer  
2010.05.26 19 minut 31,73 sekund Jerzy Ganszer  
2010.09.05 19 minut 34,38 sekund Jakub Krajewski  
2010.07.19 20 minut 27,78 sekund Paweł Kasperkiewicz  
2010.09.13 20 minut 32,00 sekund Paweł Ksperkiewicz  
2010.09.13 20 minut 36,28 sekund Jerzy Ganszer  
2010.11.10 21 minut 00,81 sekund Jerzy Ganszer  
2010.09.05 21 minut 07,71 sekund Jerzy Ganszer  
2010.04.15 21 minut 16,35 sekund Paweł Kasperkiewicz  
2010.07.19 21 minut 25,80 sekund Jerzy Ganszer  
2010.04.15 22 minut 08,41 sekund Jakub Krajewski  
2010.04.08 22 minut 28,78 sekund Paweł Kasperkiewicz  
2010.11.10 22 minut 50,00 sekund Sebastian Korczyk Czas "nieprecyzyjny"
2010.09.13 23 minut 28,52 sekund Beata Michalska  
2010.08.12 23 minut 53,48 sekund Jerzy Ganszer  
2010.04.15 24 minut 13,09 sekund Ula Tebin Czas obliczony "nieprecyzyjnie"
2010.11.10 24 minut 22,00 sekund Jerzy Pukowski  
2010.11.10 24 minut 27,90 sekund Zofia Chruściel  
2010.05.26 24 minut 35,04 sekund Jakub Krajewski  
2010.05.26 24 minut 40,07 sekund Jerzy Pukowski  
2010.08.08 25 minut 00,00 sekund Adam Kucharczyk Wynik przybliżony
2010.05.26 25 minut 19,00 sekund Beata Michalska  
2010.05.26 25 minut 19,00 sekund Zofia Chruściel  
2010.04.08 25 minut 55,00 sekund Filip Nikiel - Osoba Towarzysząca  
2010.04.08 26 minut 00,00 sekund Błażej Nikiel  
2010.04.08 26 minut 10,00 sekund Jerzy Pukowski  
2010.12.22 27 minut 58,00 sekund Błażej Nikiel z nartami na plecach
2010.03.18 35 minut 00,00 sekund Marek Grucka - Speleoklub Dąbrowa Górnicza podejście na rakietach  śnieżnych, zjazd na desce
2010.12.31 85 minut 00,00 sekund Zbigniew Mastalski - Klub Żeglarski Halny  
2010.12.31 85 minut 00,00 sekund Marcin Mastalski - Osoba Towarzysząca  
2010.12.22 trasy nie ukończono Filip Nikiel - Osoba Towarzysząca zjazd na jabłuszku
2010.07.19 trasy nie ukończono Wanda Ganszer - Osoba Towarzysząca  

Szyndzielna - narty

Data Czas Zawodnik Uwagi
2010.02.09 28 minut 00,00 sekund Robert Grzanka - Uniwersytecki Klub Alpinistyczny Warszawa 3 podbieg dnia
2010.02.09 33 minut 00,00 sekund Zofia Chruściel 3 podbieg dnia
2010.12.15 46 minut 09,02 sekund Jerzy Ganszer trasa miejscami nie przetarta
2010.12.15 brak pomiaru Robert Bereta  
2010.02.11 brak pomiaru Zofia Chruściel  
2010.02.09 brak pomiaru Robert Grzanka - Uniwersytecki Klub Alpinistyczny Warszawa 2 podbieg dnia
2010.02.09 brak pomiaru Robert Grzanka - Uniwersytecki Klub Alpinistyczny Warszawa 1 podbieg dnia
2010.02.09 brak pomiaru Zofia Chruściel 2 podbieg dnia
2010.02.09 brak pomiaru Zofia Chruściel 1 podbieg dnia
2010.12.15 trasy nie ukończono Jerzy Pukowski  

Szyndzielnia - piechota /uwaga start za schodów wejściowych, meta schody wyjściowe/

Data Czas Zawodnik Uwagi
2010.06.29 25 minut 59,93 sekund Michał Ganszer Akcja solo ..
2010.10.20 27 minut 42,99 sekund Michał Ganszer  
2010.09.21 30 minut 02,35 sekund Jakub Krajewski  
2010.07.07 30 minut 03,00 sekund Paweł Kasperkiewicz  
2010.07.07 31 minut 43,51 sekund Beata Michalska-Kasperkiewicz podbieg szlakiem
2010.10.13 32 minut 04,85 sekund Jerzy Ganszer podbieg szlakiem
2010.06.26 33 minut 23,39 sekund Beata Michalska-Kasperkiewicz podbieg szlakiem
2010.05.30 35 minut 22,04 sekund Zofia Chruściel  
2010.10.21 35 minut 40,24 sekund Zofia Chruściel u góry trochę śniegu
2010.07.03 36 minut 15,05 sekund Beata Michalska-Kasperkiewicz  
2010.09.03 36 minut 18,11 sekund Zofia Chruściel  
2010.07.03 36 minut 28,25 sekund Paweł Kasperkiewicz  
2010.06.26 37 minut 59,36 sekund Jakub Krajewski  
2010.10.13 28 minut 15,00 sekund Jerzy Pukowski podbieg szlakiem
2010.06.26 39 minut 38,01 sekund Zofia Walczyk - Osoba Towarzysząca  
2010.10.14 39 minut 40,03 sekund Zofia Chruściel  
2010.12.15 brak pomiaru Krzysztof Borgieł  
2010.10.18 brak pomiaru Bartosz Kaszuba  
2010.10.26 brak pomiaru Zofia Chruściel  
2010.10.10 brak pomiaru Wanda Ganszer - Fanklub Speleoklubu Bielsko-Biała  
2010.10.10 brak pomiaru Michał Ganszer  
2010.09.17 brak pomiaru Zofia Chruściel  

Amfiteatr - narty

Data Czas Zawodnik Uwagi
       

Amfiteatr - piechota

Data Czas Zawodnik Uwagi
2010.09.29 23 minut 42,26 sekund Jakub Krajewski  
2010.05.20 23 minut 54,71 sekund Jakub Krajewski  
2010.04.19 25 minut 12,10 sekund Jerzy Ganszer  
2010.05.20 25 minut 33,21 sekund Jerzy Ganszer  
2010.05.29 25 minut 38,94 sekund Jerzy Ganszer  
2010.05.24 25 minut 58,10 sekund Paweł Kasperkiewicz  
2010.05.24 27 minut 59,30 sekund Beata Michalska-Kasperkiewicz  
2010.04.19 30 minut 00,00 sekund Jerzy Pukowski Czas przybliżony
2010.11.14 trasy nie ukończono Wanda Ganszer - Fanklub Speleoklubu Bielsko-Biała  
2010.11.14 trasy nie ukończono Michał Ganszer  
2010.11.14 trasy nie ukończono Jerzy Ganszer  
2010.09.29 trasy nie ukończono Paweł Kasperkiewicz  
2010.09.29 trasy nie ukończono Jerzy Pukowski  
2010.05.20 trasy nie ukończono Beata Michalska-Kasperkiewicz ekipa skręciła w złą drogę
2010.05.20 trasy nie ukończono Paweł Kasperkiewicz ekipa skręciła w złą drogę

Łazek - narty

Data Czas Zawodnik Uwagi
2010.01.08 40 minut 00,00 sekund Zdzisław Grebl  
2010.12.17 54 minut 15,62 sekund Zdzisław Grebl czas szacowany
2010.12.17 54 minut 15,62 sekund Wacław Michalski czas szacowany
2010.12.17 54 minut 15,62 sekund Jerzy Ganszer  

Łazek - piechota

Data Czas Zawodnik Uwagi
2010.04.14 19 minut 06,19 sekund Jerzy Ganszer  
2010.11.09 19 minut 53.00 sekund Sebastian Korczyk  
2010.10.27 19 minut 54,31 sekund Jerzy Ganszer  
2010.11.20 20 minut 08,00 sekund Sebastian Korczyk  
2010.10.27 20 minut 20,00 sekund Sebastian Korczyk  
2010.06.28 20 minut 45,22 sekund Beata Michalska-Kasperkiewicz  
2010.06.28 20 minut 48,22 sekund Jerzy Pukowski  
2010.05.28 21 minut 19,90 sekund Beata Michalska-Kasperkiewicz  
2010.05.28 21 minut 22,00 sekund Paweł Kasperkiewicz  
2010.06.28 21 minut 46,20 sekund Zdzisław Grebl  
2009.12.16 21 minut 46,21 sekund Jerzy Ganszer Czas niedokładny - kłopoty z odnalezieniem szczytu
2009.12.16 21 minut 51,21 sekund Krzysztof Borgieł Czas niedokładny - kłopoty z odnalezieniem szczytu
2010.12.27 21 minut 57,37 sekund Sebastian Korczyk śnieg
2010.10.27 22 minut 30,00 sekund Jerzy Pukowski  
2010.11.24 22 minut 43,10 sekund Jerzy Ganszer śnieg
2010.11.24 22 minut 43,53 sekund Jakub Krajewski śnieg
2010.11.24 22 minut 50,00 sekund Sebastian Korczyk śnieg
2010.12.26 23 minut 09,13 sekund Sebastian Korczyk śnieg
2009.12.16 23 minut 27,00 sekund Szczepan Sowula - Osoba Towarzysząca  
2010.06.28 23 minut 30,70 sekund Borys Witański - Osoba Towarzysząca  
2010.11.24 23 minut 35,90 sekund Zofia Chruściel śnieg
2009.12.16 23 minut 37,00 sekund Katarzyna Jasionek  
2010.10.15 24 minut 00,00 sekund Zdzisław Grebl  
2010.06.28 30 minut 49,28 sekund Jerzy Ganszer  
2010.06.28 35 minut 21,92 sekund Wanda Ganszer - Osoba Towarzysząca  
2010.12.17 54 minut 15,62 sekund Martyna Michalska - Osoba Towarzysząca czas szacowany
2010.12.17 54 minut 15,62 sekund Gabriela Michalska czas szacowany
2010.12.17 57 minut 15,62 sekund Ludmiła Witańska - Osoba Towarzysząca czas szacowany
2009.12.16 brak pomiaru Ludmiła Witańska - Osoba Towarzysząca  
2009.12.16 brak pomiaru Zdzisław Grebl  
2009.12.16 brak pomiaru Jerzy Pukowski  
2009.12.16 brak pomiaru Beata Burdynowska - Były Członek Klubu  
       

Borowina - narty

Data Czas Zawodnik Uwagi
       

Borowina - piechota

Data Czas Zawodnik Uwagi
2010.09.08 18 minut 50,00 sekund Michał Ganszer  
2010.09.08 19 minut 59,03 sekund Jerzy Ganszer  
2010.09.08 20 minut 36,14 sekund Piotr Smoczyński - 2 Beskidzka Drużyna Wędrowników Związku Harcerstwa Rzeczypospolitej  
2010.06.09 21 minut 21,95 sekund Jakub Krajewski  
2010.06.09 22 minut 09,00 sekund Jarosław Gutek  
2010.06.09 22 minut 10,10 sekund Paweł Kasperkiewicz  
2010.06.09 23 minut 40,07 sekund Beata Michalska-Kasperkiewicz  
2010.06.09 25 minut 16,52 sekund Jerzy Pukowski  
2010.09.08 26 minut 07,00 sekund Jerzy Pukowski  
2010.06.09 26 minut 44,08 sekund Jerzy Ganszer Poprawiał trasę przy pomocy maczety
       

Czantoria - narty

Data Czas Zawodnik Uwagi
2010.01.20 28 minut 00,00 sekund Robert Grzanka - Uniwersytecki Klub Alpinistyczny Warszawa 1 podbieg dnia
2010.03.31 29 minut 26,19 sekund Michał Ganszer  
2010.12.30 29 minut 34,19 sekund Michał Ganszer  
2010.01.20 30 minut 00,00 sekund Zofia Chruściel 1 podbieg dnia
2010.03.31 30 minut 17,21 sekund Jerzy Ganszer  
2010.03.11 31 minut 51,21 sekund Jerzy Ganszer  
2010.03.11 31 minut 52,21 sekund Zofia Chruściel pomiar przybliżony !
2010.01.14 32 minut 20,12 sekund Zofia Chruściel  
2010.02.10 32 minut 55,21 sekund Jerzy Ganszer  
2010.01.14 33 minut 45,00 sekund Michał Ganszer  
2010.03.11 34 minut 52,25 sekund Michał Ganszer  
2010.01.12 35 minut 00,00 sekund Zofia Chruściel 1 podbieg dnia
2010.01.12 35 minut 00,00 sekund Zofia Chruściel 2 podbieg dnia
2010.12.30 35 minut 54,26 sekund Jerzy Ganszer  
2010.03.11 37 minut 00,00 sekund Paweł Kasperkiewicz  
2010.03.31 37 minut 58,80 sekund Zofia Chruściel  
2010.01.11 40 minut 00,00 sekund Michał Ganszer  
2010.03.11 41 minut 03,33 sekund Jakub Krajewski  
2010.02.10 41 minut 48,00 sekund Jakub Krajewski  
2010.12.05 44 minut 00,00 sekund Błażej Nikiel zdobyto szczyt
2010.12.30 43 minut 17,30 sekund Piotr Smoczyński - 2 Beskidzka Drużyna Wędrowników ZHR  
2010.03.31 45 minut 35,32 sekund Jakub Krajewski  
2010.02.10 46 minut 00,00 sekund Piotr Smoczyński - 2 Beskidzka Drużyna Wędrowników ZHR  
2010.12.30 48 minut 23,30 sekund Piotr Majchrzak - Klub Wysokogórski Warszawa  
2010.12.30 48 minut 33,30 sekund Aleksandra Majchrzak  
2010.12.05 49 minut 00,00 sekund Paweł Kasperkiewicz zdobyto szczyt
2010.02.10 50 minut 00,00 sekund Zdzisław Grebl  
2010.02.10 50 minut 00,00 sekund Aleksander Gmur  
2010.12.05 54 minut 00,00 sekund Beata Michalska-Kasperkiewicz zdobyto szczyt
2010.12.18 brak pomiaru Zofia Chruściel "zawody kolejkowe"
2010.12.05 brak pomiaru Zofia Chruściel zdobyto szczyt
2010.12.05 brak pomiaru Jakub Krajewski zdobyto szczyt
2010.12.05 brak pomiaru Michał Ganszer zdobyto szczyt
2010.12.05 brak pomiaru Zdzisław Grebl zdobyto szczyt
2010.12.05 brak pomiaru Jerzy Ganszer zdobyto szczyt
2010.03.11 brak pomiaru Grzegorz Szalbot - Stowarzyszenie Ochrony Jaskiń "Grupa Malinka"  
2010.03.11 brak pomiaru Jerzy Pukowski  
2010.03.11 brak pomiaru Beata Michalska - Kasperkiewicz  
2010.03.11 brak pomiaru Marcin Gordel - Speleoklub Dąbrowa Górnicza  
2010.02.10 brak pomiaru Daniel Pietrzyk - Klub Wysokogórski Bielsko-Biała  
2010.02.10 brak pomiaru Marcin Nogal - GOPR-Cieszyn  
2010.02.10 brak pomiaru Adam Somerlik - Osoba Towarzysząca  
2010.01.27 brak pomiaru Zdzisław Grebl  
2010.01.20 brak pomiaru Robert Grzanka - Uniwersytecki Klub Alpinistyczny Warszawa 2 podbieg dnia
2010.01.20 brak pomiaru Zofia Chruściel 2 podbieg dnia
2010.01.14 brak pomiaru Jerzy Pukowski  
2010.01.11 brak pomiaru Jerzy Ganszer  
2010.01.11 brak pomiaru Aleksandra Chruściel - Speleoklub Dąbrowa Górnicza  
2010.01.11 brak pomiaru Zofia Chruściel  
2010.01.14 trasy nie ukończono Wanda Ganszer - Osoba Towarzysząca  
2010.01.14 trasy nie ukończono Jerzy Ganszer  

Czantoria - piechota
 

Data Czas Zawodnik Uwagi
2010.08.25 22 minut 11,00 sekund Michał Ganszer  
2010.08.04 22 minut 55,62 sekund Michał Ganszer  
2010.08.04 23 minut 42,96 sekund Jakub Krajewski  
2010.06.15 24 minut 54,60 sekund Aleksandra Chruściel - Speleoklub Dąbrowa Górnicza  
2010.10.06 25 minut 08,10 sekund Jakub Krajewski  
2010.08.25 25 minut 12,22 sekund Jakub Krajewski  
2010.08.25 25 minut 29,57 sekund Jerzy Ganszer  
2010.11.03 25 minut 30,75 sekund Jerzy Ganszer  
2010.11.03 25 minut 35,82 sekund Jakub Krajewski  
2010.11.03 25 minut 41,30 sekund Krzysztof Banot - GOPR Grupa Beskidzka, Sekcja Cieszyn  
2010.08.04 25 minut 56,03 sekund Jerzy Ganszer  
2010.10.06 26 minut 59,95 sekund Jerzy Ganszer  
2010.11.03 28 minut 00,00 sekund Ewa Konderla  
2010.06.18 28 minut 17,12 sekund Zofia Chruściel  
2010.07.02 27 minut 44,90 sekund Paweł Kasperkiewicz  
2010.11.03 29 minut 00,01 sekund Zofia Chruściel  
2010.11.19 30 minut 05,01 sekund Zofia Chruściel  
2010.09.05 30 minut 07,10 sekund Przemysław Miszczyk - GOPR Grupa Beskidzka  
2010.11.03 30 minut 10,00 sekund Paweł Kasperkiewicz  
2010.09.05 30 minut 27,50 sekund Przemysław Miszczyk - GOPR Grupa Beskidzka  
2010.09.05 30 minut 27,50 sekund Zofia Chruściel  
2010.03.31 30 minut 38,80 sekund Paweł Kasperkiewicz  
2010.09.05 31 minut 04,10 sekund Zofia Chruściel  
2010.09.05 31 minut 24,60 sekund Ewa Konderla - GOPR Grupa Beskidzka  
2010.11.03 31 minut 31,26 sekund Beata Michalska-Kasperkiewicz  
2010.10.06 31 minut 49,60 sekund Zofia Chruściel  
2010.06.15 32 minut 00,60 sekund Zofia Chruściel  
2010.06.17 32 minut 26,09 sekund Zofia Chruściel  
2010.03.31 33 minut 00,00 sekund Beata Michalska-Kasperkiewicz  
2010.03.31 34 minut 00,00 sekund Krzysztof Gajny Na plecach deska do zjazdu.
2010.10.06 34 minut 16,05 sekund Gabriela Gajny  
2010.11.01 34 minut 34,90 sekund Zofia Chruściel  
2010.09.05 35 minut 19,60 sekund Zofia Chruściel  
2010.09.04 35 minut 36,00 sekund Zofia Chruściel  
2010.05.31 39 minut 30,13 sekund Zofia Chruściel  
2010.03.31 41 minut 32,50 sekund Zdzisław Grebl  
2010.10.06 brak pomiaru Krzysztof Banot - GOPR Grupa Beskidzka, Sekcja Cieszyn  
2010.01.16 brak pomiaru Jerzy Koczur  
2010.01.16 brak pomiaru Katarzyna Kasprowska  
2010.07.02 brak pomiaru Paweł Kasperkiewicz II raz w tym dniu
2010.07.02 brak pomiaru Paweł Kasperkiewicz III raz w tym dniu
2010.10.06 trasy nie ukończono Robert Gajny - Osoba towarzysząca  
2010.10.06 trasy nie ukończono Beata Burdynowska - Były Członek Klubu  
2010.03.31 trasy nie ukończono Jerzy Koczur  
2010.03.11 trasy nie ukończono Gabriela Gajny Zjazd odbył się na desce ! Trasa zalodzona.

Uwaga - zasady obowiązują jak w latach poprzednich.

Żar /autor Jerzy Ganszer/ - czas mierzymy od "lica" wyjazdu z dolnej i wjazdu do górnej stacji kolejki linowej.

Golgota / autor Jerzy Ganszer/ lico "wyższe" dolnej stacji orczyka i lico "niższe" budki u góry /na wyższym odcinku - ponad polaną , tam gdzie kończy się wyciąg VI i zaczyna trasa "8" - to miejsce nazywa się "Pośredni"

Szyndzielnia /autor Jerzy Koczur/ - start - schody wejściowe do dolnej stacji kolejki linowej, meta - schody wyjściowe z górnej stacji kolejki.

Amfiteatr /autorem jest Wacław Michalski/ - od lica asfaltu poniżej amfiteatru - bezpośrednio po lewej stronie amfiteatru - koło kapliczki skręt w prawo i główną drogą /odchodzącą lekko w lewo/ na grań do szlaków. Meta przy buku z podwójnym szlakiem turystycznym.

Łazek /autorem jest Zdzisław Grebl/ - start na moście za kościołem /kaplicą/ w Jaworzu Nałężu, dalej chwilę asfaltem, skręt w prawo szlakiem, w górnej części leśną drogą na szczyt /tam jest kamienny słupek/.

Borowina /autor Piotr Gawłowski/ - start Jaworze Górne tam gdzie zaczyna się ulica Panoramiczna, asfaltem do lasu, w prawo na polankę i bardzo stromą  ścieżką u góry słabo widoczną do szerokiej gruntowej drogi /zakręt/.

Czantoria /autor Michał Ganszer/ - start przy budce tam gdzie kończą się schody ponad dolną stacją wyciągu, natomiast meta - narożnik płotka przy górnej stacji wyciągu /górny narożnik, przed wielkim masztem/ - tam zaczyna się trasa narciarska "przez las"  

Zestawienie pokonywanych przewyższeń:

Żar - 303 m /pomiar dnia 2009.12.05/

Golgota - 339 m /weryfikacja pomiaru 2009.12.09/

Szyndzielnia - 449 m.

Amfiteatr - 346 m /pomiar dnia 2010.05.20/

Łazek - 257 m. /weryfikację dokonał Jerzy Pukowski 2009.12.16/

Borowina -  270 m /?/

Czantoria - 484 m


 

 

@

Archiwum

 

 

 

 

 

Indywidualne zawody członków Speleoklubu Bielsko-Biała rok 2009

Wpisuje się czas rekordowy danego zawodnika - minuty, sekundy i setne części sekund

Zasady obowiązują jak w latach poprzednich /patrz poniżej/, jest pewna nowość - zapisywane są w 2009 r. "inne osoby"

Żar -- http://www.pkl.pl/index.php?strona,docid,pol,glowna,1329,0,136,ant.html Golgota --  http://www.gat.pl/pogoda/szczyrk.php
Na nartach podejście  Na piechotę podejście Na nartach podejście Na piechotę podejście
  1. Jerzy Ganszer             21,08,96
  2. Krzysztof Handzlik     22,30,00
  3. Michał Ganszer           23,15,25
  4. Jakub Krajewski - Stow. Olszówka                   26,46,80
  5. Jerzy Pukowski           ---------  
  6. Beata Michalska          ---------
  1. Jerzy Ganszer             16,48,98
  2. Krzysztof Borgieł        19,04,48
  3. Zofia Chruściel            19,27,60
  4. Ula Tebin                    19,50,00
  5. Paweł Kasperkiewicz  23,50,00
  6. Agnieszka Handzlik     24,00,00
  7. Jerzy Pukowski           24,04,48
  8. Halina Mołek - Osoba Towarzysząca             29,00,00
  9. Katarzyna Jasionek     ---------
  10. Gabriela Gajna            ---------
  11. Beata Burdynowska - Były Członek Klubu            ---------
  12. Wanda Ganszer - Osoba Towarzysząca              ---------
  13. Michał Ganszer            ---------
  1. Jerzy Ganszer              23,03,23
  2. Zofia Chruściel            23,58,06
  3. Michał Ganszer           24,30,00
  4. Paweł Faron - Osoba Towarzysząca              29,00,00
  5. Piotr Majchrzak - Były Członek Klubu                         31,12,90
  6. Jerzy Pukowski -         32,55,00
  7. Marcin Mastalski - Osoba Towarzysząca              46,37,00
  8. Zbigniew Mastalski - Jacht Klub Halny Bielsko-Biała       --------
  9. Beata Michalska            --------
  1. Jerzy Koczur                16,51,79
  2. Michał Ganszer             17,34,62
  3. Jerzy Ganszer               19,40,33
  4. Krzysztof Handzlik        22,50,00
  5. Adam Kucharczyk        22,58,00
  6. Jerzy Pukowski             23,14,40
  7. Beata Michalska           ----------
  8. Katarzyna Jasionek       ----------
  9. Szczepan Sowula - Osoba Towarzysząca
  10. Ula Tebin

 

 Szyndzielnia -- http://www.streamhtml2.szyndzielnia.com.pl/ Amfiteatr
Na nartach podejście Na piechotę podejście Na nartach podejście Na piechotę podejście
 
  1. Robert G. - Osoba Towarzysząca ok. 23 minuty 
  2. Zofia Chruściel - ok. 29,5 minut
  3. Jerzy Ganszer         33,14,61
  4. Jerzy Pukowski      38,14,61
 
  1. Jerzy Ganszer              25,18,83
  2. Adam Kucharczyk       ---------
 

 

Poniżej znajdują się działy historyczne nie aktywne! Niemniej zasady opracowane tam obowiązują w "czasach obecnych"


Indywidualne zawody członków Speleolubu Bielsko-Biała rok 2005 - 2008

 

Żar - Beskid Mały / 307 różnicy wysokości Szczyrk - Golgota / 332 m różnicy wysokości Szyndzielnia / 449,13 m różnicy wysokości

 

Lipnik Amfiteatr - Beskid  Mały    

Żar - Beskid Mały

Indywidualne zawody w podchodzeniu i zjeździe na nartach oraz w wychodzeniu na piechotę.

Zasady:

Mierzymy sobie czasy indywidualnie, kierujemy się uczciwością. W zawodach mogą uczestniczyć tylko członkowie Speleoklubu Bielsko-Biała. Czas mierzymy od "lica" wyjazdu z dolnej i wjazdu do górnej stacji kolejki linowej. Osoby chcące zaistnieć w tym zestawieniu podają swoje imię i nazwisko. Osoby, które zaistnieją w niniejszym zestawieniu mogą zażądać usunięcia swojego wyniku. Całością koordynuje Jerzy Ganszer.

Uwaga - zestawienie z napływem danych niewątpliwie będzie się zmieniać i ewoluować .....

Podejście na nartach

Data Czas Zawodnik
2008.02.20 21 minut 12,00 sekund /około/ Jerzy Ganszer
2006.02.25 21 minut 24,00 sekund Jerzy Ganszer
2008.02.20 21 minut 48,00 sekund /około/ Zofia Chruściel
2008.02.20 23 minut 00,00 sekund Beata Michalska
2005.12.18 24 minut 00,04 sekund Jerzy Ganszer
2006.02.25 25 minut 00,08 sekund Zofia Chruściel
2005.12.18 31 minut  01,58 sekund Jerzy Pukowski
     

 

Zjazd na nartach

Data Czas Zawodnik
2006.01.11 2 minuty 15,72 sekund Michał Ganszer
2005.03.31 2 minuty 35,00 sekund Michał Ganszer
2005.12.18 czas nieokreślony Jerzy Pukowski
     

 

Podejście /podbieg/ na piechotę

Data Czas Zawodnik
2008.07.14 14 minut 06,66 sekund Tomasz Pukowski -----------
2008.02.20 15 minut 36,11 sekund Jerzy Koczur ---------
2007.05.23 15 minut 38,82 sekund Tomasz Pukowski
2006.07.24 15 minut 41,17 sekund Tomasz Pukowski
2006.07.24 16 minut 12,92 sekund Jerzy Ganszer --------
2007.05.28 16 minut 46,85 sekund Jerzy Ganszer
2006.08.09 16 minut 48,08 sekund Jerzy Ganszer
2005.10.03 16 minut 48,17 sekund Jerzy Ganszer
2006.06.19 16 minut 49,03 sekund Jerzy Ganszer
2006.05.23 16 minut 49,68 sekund Jerzy Ganszer
2008.08.20 16 minut 55,00 sekund Maciej Stanisławski -------------
2006.06.14 17 minut 03,90 sekund Jerzy Ganszer
2008.08.20 17 minut 11,90 sekund Jerzy Ganszer
2006.08.28 17 minut 25,17 sekund Miłosz Kubica -----------
2008.07.14 17 minut 27,00 sekund Jerzy Koczur
2006.05.28 17 minut 30,00 sekund Zofia Chruściel ---------- Pierwsza lokata damska
2006.06.19 17 minut 53,30 sekund Jerzy Pukowski ----------
2006.06.19 17 minut 53,46 sekund Zofia Chruściel
2005.10.20 18 minut 15,07 sekund Zbigniew Grzybek--------
2005.09.28 18 minut 00,98 sekund Jerzy Ganszer
2007.10.24 18 minut 09,55 sekund Jerzy Ganszer
2007.04.07 18 minut 05,59 sekund Jerzy Ganszer
2005.10.03 18 minut 06,53 sekund Anna Smoter---------
2005.10.03 18 minut 06,00 sekund Zofia Chruściel
2005.11.09 18 minut 32,96 sekund Jerzy Ganszer
2006.07.24 18 minut 53,35 sekund Beata Michalska -----------
2008.08.14 18 minut 56,40 sekund Jerzy Ganszer
2008.08.14 18 minut 56,57 sekund Michał Ganszer ------------
2005.06.13 19 minut 01,00 sekund Jerzy Ganszer
2005.11.09 19 minut 00,00 sekund Adam Kucharczyk----------
2007.10.24 19 minut 11,44 sekund Beata Michalska
2006.08.09 19 minut 18.00 sekund Jerzy Pukowski
2005.10.13 19 minut 22,85 sekund Zofia Chruściel
2005.10.20 20 minut 01,00 sekund Ula Tebin-------------
2005.09.28 20 minut 45,40 sekund Jerzy Pukowski ----------
2005.10.03 21 minut 51,10 sekund Zbigniew Grzybek
2007.10.24 22 minut 30,00 sekund Jacek Kamiński
2006.05.28 25 minut 12,58 sekund Michał Ganszer

 

Zbieg na nogach w dół

Data Czas Zawodnik
2006.08.27 6 minut 50,04 sekund Miłosz Kubica
     

 

Wyjazd /podejście/ z rowerem

Data Czas Zawodnik
2008.04.25 34 minut 40,23 sekund Jerzy Ganszer
     

 

Na podobnych zasadach możemy startować w Szczyrku na Golgocie i wyżej. Uwaga - lico "wyższe" dolnej stacji orczyka i lico "niższe" budki u góry /na wyższym odcinku - ponad polaną , tam gdzie kończy się wyciąg VI i zaczyna trasa "8" - to miejsce nazywa się "Pośredni"

Szczyrk - Golgota - do górnej budki na Pośrednim tam  gdzie kończy się wyciąg VI i zaczyna trasa 8.

Podejście na nartach

Data Czas Zawodnik
2008.02.17 16 minut 35,00 sekund Bartłomiej Juroszek
2007.12.25 16 minut 36,00 sekund Bartłomiej Juroszek
2007.12.05 17 minut 10,00 sekund Bartłomiej Juroszek
2007.11.21 17 minut 25,00 sekund Bartłomiej Juroszek
2008.03.26 22 minut 22,22 sekund Jerzy Ganszer
2007.12.21 23 minut 00,21 sekund Jerzy Ganszer
2008.02.27 23 minut 14,05 sekund Jerzy Ganszer
2008.01.30 23 minut 14,90 sekund Jerzy Ganszer
2008.02.13 23 minut 25,40 sekund Jerzy Ganszer
2007.12.05 23 minut 36,08 sekund Jerzy Ganszer
2007.11.21 23 minut 43,50 sekund Jerzy Ganszer
2008.03.23 23 minut 56,90 sekund Jerzy Ganszer
2008.01.30 24 minut 00,00 sekund Błażej Nikiel
2008.03.19 24 minut 06,28 sekund Jerzy Ganszer
2007.11.14 24 minut 24,91 sekund Jerzy Ganszer
2008.03.26 25 minut 00,00 sekund Zofia Chruściel
2008.03.12 25 minut 04,08 sekund Aleksander Chruściel
2008.12.22 25 minut 10,65 sekund Jerzy Ganszer
2008.03.12 25 minut 14,08 sekund Jerzy Ganszer
2008.12.29 25 minut 33,33 sekund Jerzy Ganszer
2007.12.12 26 minut 13,48 sekund Jerzy Ganszer
2008.03.12 26 minut 30,00 sekund Jarosław Gutek
2007.12.05 27 minut 00,00 sekund Beata Michalska
2007.12.12 27 minut 10,00 sekund Zofia Chruściel
2007.03.21 27 minut 46,48 sekund Aleksandr Chruściel
2007.03.21 27 minut 46,48 sekund Zofia Chruściel
2007.03.21 27 minut 46,48 sekund Jerzy Ganszer
2007.11.14 29 minut 09,28 sekund Beata Michalska
2007.11.21 29 minut 49,00 sekund Beata Michalska
2008.01.30 30 minut 14,90 sekund Zofia Chruściel
2008.03.05 34 minut 43,65 sekund Jerzy Ganszer
2008.03.05 35 minut 29,15 sekund Ewa Chylaszek
2007.11.24 62 minut 02,12 sekund Michał Ganszer ---------------- przerwa na II śniadanie
2007.11.24 62 minut 02,12 sekund Jerzy Ganszer ---------------- przerwa na II śniadanie

 

Podbieg na nogach

Data Czas Zawodnik
2007.11.01 15 minut 50,00 sekund Bartłomiej Juroszek
2008.08.13 17 minut 16,43 sekund Jerzy Koczur
2008.03.05 18 minut 01,52 sekund Jerzy Koczur
2008.02.27 19 minut 24,95 sekund Jerzy Koczur
2008.08.13 20 minut 19,33 sekund Jerzy Ganszer
2008.01.30 20 minut 25,00 sekund Jerzy Koczur
2008.05.07 20 minut 33,40 sekund Jerzy Ganszer
2007.10.17 21 minut 21,21 sekund Jerzy Ganszer
2008.11.02 22 minut 00,65 sekund Jerzy Ganszer
2008.11.02 22 minut 40,00 sekund Zofia Chruściel
2007.10.17 23 minut 13,31 sekund Wacław Michalski
2008.07.21 23 minut 18,15 sekund Adam Kucharczyk
2008.07.21 23 minut 18,15 sekund Jerzy Ganszer
2007.10.17 23 minut 23,31 sekund Beata Michalska
2007.12.12 24 minut 56,13 sekund Jerzy Koczur ------------- śnieg po kostki
2007.12.05 25 minut 04,00 sekund Jerzy Koczur -------------- po śniegu
2008.03.12 25 minut 24,08 sekund Jerzy Koczur
2008.10.16 25 minut 46,00 sekund Zofia Chrusciel
2008.12.29 26 minut 09,00 sekund Krzysztof Handzlik ------------- po śniegu w małych rakach
2008.01.30 26 minut 50,00 sekund Adam Kucharczyk ----------- na rakietach śnieżnych
2008.12.22 27 minut 10,65 sekund Adam Kucharczyk ------------- na rakietach śnieżnych
2008.08.13 27 minut 30,00 sekund Tomasz Pukowski
2008.07.21 27 minut 30,00 sekund Jerzy Pukowski
2008.04.20 29 minut 20,37 sekund Michał Ganszer ------------- resztki śniegu
2008.04.20 29 minut 48,58 sekund Jerzy Ganszer
2008.11.02 30 minut 45,00 sekund Błażej Nikiel ----------------- szedł razem z Filipem Niklem
2007.11.08 36 minut 32,28 sekund Jerzy Ganszer -------- u góry śnieg po kolana
2007.10.17 brak pomiaru czasu Joanna Foltyn

 

 

Szyndzielnia - Start - schody wejściowe do dolnej stacji kolejki linowej, meta - schody wyjściowe z górnej stacji kolejki. Autorem trasy jest Jerzy Koczur.

Długość odcinka 1810 m.

Szyndzielnia

Podbieg na nogach

Data Czas Zawodnik
2008.02.29 29 minut 08,01 sekund Jerzy Koczur
2007.04.14 29 minut 58,00 sekund Krzysztof Borgieł
2008.02.19 31 minut 14,28 sekund Jerzy Koczur
2008.03.04 35 minut 01,19 sekund Jerzy Koczur

 

 

Nowe zawody na tracie: "asfalt" - amfiteatr - grań nad Lipnikiem w Beskidzie Małym. Autorem Trasy jest Wacław Michalski.

Opis trasy: Od lica asfaltu poniżej amfiteatru - bezpośrednio po lewej stronie amfiteatru - koło kapliczki skręt w prawo i główną drogą /odchodzącą lekko w lewo/ na grań do szlaków. Meta przy buku z podwójnym szlakiem turystycznym. Uwaga - lepiej zabrać buty wysokie.

Podbieg na nogach

Data Czas Zawodnik
2008.08.27 26 minut 45,41 sekund Wacław Michalski - bieg testowy
2008.08.27 26 minut 45,41 sekund Jerzy Pukowski - bieg testowy
2008.08.27 26 minut 45,41 sekund Jerzy Ganszer - bieg testowy

 


Literatura przedmiotu:

Jerzy Ganszer, Paweł Kasperkiewicz - Zacisk 28 /2012/ str.22