POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ                           WEJŚCIE NA STRONĘ SBB

Aktualność 2014.12.28

Działalność członków Speleoklubu Bielsko-Biała na podstawie sprawozdań

Osoby, które z różnych powodów nie chcą zaistnieć w poniższym zestawieniu zostaną utajnione

2014

Osiągnięte deniwelacje większe niż 200 m, pokonane trawersy przy różnicy wys. otworów większych niż 200 m, wspinaczki w górach typu alpejskiego, ferraty, narciarstwo pow. 1000 dziennego przewyższenia, zdobyte szczyty pow. 2500 m. o wybitności 100 m, kaniony

 

imię nazwisko

 mc/dz.

 akcje jaskiniowe

trawersy 200

wspinaczka do 2499

ferrata

narciarstwo przewyższenia

szczyty

kaniony Państwo
200-399 400-599 600-799 800-999 1000-1999 2000

wspinaczka pow. 2500

1000-1499 1500-1999 2000 2500-3999 4000-4999 5000-5999 6000-6999 7000-7999 8000-8848 kanion beskidzki
Osoba utajniona nr 3, Gabriela Gajny, Michał Ganszer, Marcin Freindorf - Krakowski Klub Taternictwa Jaskiniowego
 
12.27 Akcja jaskiniowa III       Polska
Jerzy Ganszer 12.13 Bańdzioch Kominarski       Polska
Grzegorz Majka, Mariusz Majka, Klaudiusz Stępień, Wacław Michalski, Magdalena Pacyna, Zofia Skrudlik 11. Akcja  jaskiniowa II       Polska
Wacław Michalski, Piotr Skrudlik, Agnieszka Wróbel, Agnieszka Byrtek, Krzysztof Górski, Jerzy Ganszer 11.15 Akcja jaskiniowa       Polska
Maja Jędrzejewska 10.19-25   Anica Kuk   Chorwacja
Rafał Klimara 10.02-04 Śnieżna     Polska
Jerzy Ganszer 10.11 Wielka Śnieżna Litworowa - Śnieżna   Polska
Filip Kiszło 10.04 Śnieżna     Polska
Rafał Klimara 09.19   Smoczy Szczyt   Słowacja
Rafał Klimara 09.18   Osterwa   Słowacja
Adam Marcinków 09.18   Góra Fudżi 3776 Japonia
Zofia Gutek, Wacław Michalski, Jerzy Ganszer 09.14   Bishorn 4153 Północno-wschodnia grań AD-   Szwajcaria
Jerzy Ganszer 09.06 Wielka Litworowa     Polska
Beata Michalska-Kasperkiewicz,
Jerzy Pukowski
Jerzy Ganszer
      Potok Wysoki /górna część/ Polska
Rafał Klimara 08.17   Galeria Gankowa - F.Puskasa     Słowacja
Rafał Klimara 08.15   Młynarzowe Widły     Słowacja
Agnieszka Wróbel,
Zdzisław Grebl,
Jerzy Pukowski, Katarzyna Wrzeszcz-Olejnik, Jerzy Ganszer, Rafał Konior
      Potok Wysoki /dolna część/ Polska
Piotr Wiewióra 08.03-16 Jaskinia Krubera-Voronia       Abchazja
Zofia Gutek 08.03 Wlk. Litworowa       Polska
Jerzy Pukowski, Jerzy Ganszer 08.09   Kościelec "Gnojek"     Polska
Rafał Klimara 07.18-08.10 Hagengebirge /brak dokładnych danych/       Austria
Magdalena Pacyna, Mariusz Majka, Grzegorz Majka, Kamil Oślizło 07.12-19   Via Aglio     Włochy
  V.F.G.Olivieri Punta Anne 2732  
  Tofana Di Rizes Tofana Di Rozes 3225  
  Marmolada   Marmolada 3343  
Agnieszka Adamczyk, Tomasz Kliza 07.05 Wielka Śnieżna         Polska
Rafał Klimara     Mały Gerlach       Słowacja
Rafał Klimara     Batyżowiecki S. d. Knuty       Słowacja
Krzysztof Talik 08.02     Rysy 2503   Słowacja
Jerzy Ganszer 08.02   Kościelec "100"       Polska
Zofia Gutek 07.27   Stanisławski - Kościelec       Polska
Jerzy Ganszer 07.26 Wielka Litworowa         Polska
Jerzy Ganszer 07.16 Wielka Śnieżna         Polska
Agnieszka Wróbel, Beata Michalska-Kasperkiewicz, Jerzy Ganszer 07.09 Wielka Śnieżna         Polska
Zofia Gutek, Jerzy Ganszer 07.04 Śnieżna         Polska
Rafał Klimara, Mariusz Majka 06.29     Lewy Pilier IV       Słowacja
Rafał Klimara, Mariusz Majka 06.28     Prawy Pilier V       Słowacja
Zbigniew Grzybek 06.20     Marmolada   Marmolada Punta Penia 3343   Włochy
Jerzy Pukowski, Zdzisław Grebl, Beata Michalska-Kasperkiewicz, Agnieszka Wróbel, Jerzy Ganszer, Agnieszka Byrtek, Krzysztof Górski, Adam Marcinków 06.13         Suchy Potok /górna część/ Słowenia
Honorata Kaczmarek, Błazej Nikiel, Paweł Kasperkiewicz, Krzysztof Górski, Agnieszka Byrtek, Katarzyna Wiąckiewicz, Adam Marcinków, Beata Michalska-Kasperkiewicz, Zdzisław Grebl, Agnieszka Wróbel, Jerzy Ganszer 06.11         Kanion Brusnik Słowenia
Rafał Klimara, Katarzyna Szczerba 06.10     Baranie Rogi     Słowacja
Jerzy Pukowski, Paweł Kasperkiewicz, Beata Michalska-Kasperkiewicz, Agnieszka Byrtek, Krzysztof Górski, Adam Marcinków, Jerzy Ganszer, Zdzisław Grebl, Agnieszka Wróbel 06.10         Kanion Sušec Słowenia
Jerzy Pukowski, Zdzisław Grebl, Jerzy Ganszer, Beata Michalska-Kasperkiewicz, Agnieszka Wróbel, Honorata Kaczmarek, Błazej Nikiel, Adam Marcinków, Agnieszka Byrtek, Krzysztoif Górski 06.08         Kanion Mangarski Słowenia
Rafał Klimara 05.24-25     Zielone Pleso, Dol. Złomisk       Słowacja
Zofia Gutek, Jerzy Ganszer 05.14         Potok Suchy /Czantoria/ - całość Polska
Jakub Krajewski, Jerzy Ganszer 04.19         Potok Suchy /Czantoria/ Polska
Zofia Gutek 04.06       Dol. Chochołowska     Polska
Zofia Gutek 04.05       Zawrat     Polska
Wacław Michalski, Agnieszka Byrtek, Krzysztof Górski, Grzegorz Majka, Kamil Oslizło, Magdalena Pacyna, Mariusz Majka, Jerzy Ganszer 04.05 Jaskinia Wielka Litworowa         Polska
Adam Marcinków 04.05       Gokyo Ri, 5360   Nepal
Adam Marcinków 04.02       Kala Pattar 5550   Nepal
Adam Marcinków 03.29       Chukhung Ri 5550   Nepal
Grzegorz Górczyński, Zofia Gutek, Jerzy Ganszer 03.29     Łomnica   Łomnica Łomnica 2634   Słowacja
Beata Michalska-Kasperkiewicz, Paweł Kasperkiewicz, Kazimierz Kucia, Jakub Krajewski 03.21       Kreuzkogel 2686 Kreuzkogel 2686   Austria
Zofia Gutek, Michał Ganszer, Jerzy Ganszer 03.22       Salatyn, przez Skrajną Przełęcz     Słowacja
Zofia Gutek 03.15       Szpiglasowa Przełęcz     Polska
Beata Michalska-Kasperkiewicz, Błażej Nikiel, Zofia Gutek, Jakub Krajewski, Jerzy Ganszer 03.09       Salatyn     Słowacja
Wacław Michalski, Agnieszka Wróbel, Magdalena Pacyna, Agnieszka Byrtek, Krzysztof Górski, Klaudiusz Stępień, Kamil Oślizło, Grzegorz Majka, Mariusz Majka 03.08     Tatry - dojście do jaskini       Polska
Rafał Klimara, Grzegotrz Majka, Mariusz Majkla 03.01     Dolina Staroleśna         Słowacja
Beata Michalska-Kasperkiewicz, Paweł Kasperkiewicz 02.22       Skrajne Solisko     Słowacja
Honorata Kaczmarek, Sebastian Korczyk, Jerzy Ganszer, Wacław Michalski, Agnieszka Wróbel, Tomasz Grzegrzułka, Klaudiusz Stępień, Kamil Oślizło, Mariusz Majka, Grzegorz Majka, Magdalena Pacyna 02.22 Miętusia           Polska
Beata Michalska-Kasperkiewicz, Paweł Kasperkiewicz, Błażej Nikiel, Jakub Krajewski 02.16       Kasprowy Wierch     Polska
Grzegorz Majka, Mariusz Majka 02.16     Zmarzły Staw       Polska
Zbigniew Grzybek 02.16         Czantoria - Skrzyczne     Polska
Zofia Gutek, Jerzy Ganszer 02.16         Czantoria     Polska
Beata Michalska-Kasperkiewicz, Paweł Kasperkiewicz, Błażej Nikiel, Jakub Krajewski 02.15         Wielka Łomnicka Wieża 2215     Słowacja
Klaudiusz Stępień, Michał Ganszer, Jerzy Gaszer 02.08-09 Jaskinia Wielka Litworowa             Polska
Mariusz Majka, Rafał Klimara 01.09     Hala Gąsienicowa         Polska
Mariusz Majka, Rafał Klimara 01.08     Hala Gąsienicowa         Polska

Autor zestawienia J.G.